Darta Zunte teenis MM-il 22. koha | Teised alad

2274396hb1b8t24

Estonia is celebrating the incredible achievement of Darta Zunte, who recently placed 22nd in the World Championships. Zunte showcased her exceptional talent and determination in various events, proving that she is a force to be reckoned with in the world of sports. Her success has inspired many young athletes in Estonia to strive for greatness and follow in her footsteps. Join us in congratulating Darta Zunte on her remarkable accomplishment and wishing her continued success in her future endeavors.

Darta Zunte võistles reedel Saksamaal Winterbergis toimuvatel bobisõidu ja skeletoni maailmameistrivõistlustel ning teenis skeletonisõidus 22. koha

Zunte parimaks läbimiseks jäi tema viimane, kus ta raja 58,68 sekundiga lõpetas. Nelja läbimise peale sai ta koguajaks 3.57,18, millega teenis MM-il 22. koha.

Maailmameistriks tuli kanadalanna Hallie Clarke, kelle koguajaks jäi kolm minutit ning 51,49 sekundit. Ühtlasi sai Clarke hakkama võistluse kõige kiirema läbimisega, kui ta neljandal katsel 56,93-ga lõpetas.

Hõbemedali teenis belglanna Kim Meylemans (+0,22 sekundit), esikolmikusse mahtus veel sakslanna Hannah Neise (+0,26).

Darta Zunte on tõestanud end tugeva ja võimeka sportlasena, saavutades MM-il 22. koha. Tema järjekindlus, pühendumus ja treeningud on aidanud tal saavutada silmapaistvaid tulemusi. Tema saavutused näitavad, et Eesti sportlased on konkurentsivõimelised rahvusvahelisel tasandil. Jätkugu tema motivatsioon ja tahe jõuda veelgi kõrgemale ning innustagu ta teisi järgima oma unistusi ja püüdlema nende poole sama sihikindlusega. Darta Zunte on suurepärane eeskuju noortele sportlastele üle kogu Eesti.

Loe rohkem:  Squashi Eesti meistriteks tulid Pettai ja Allas | Teised alad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga