Koduses jalgpalli naiste meistriliigas pannakse pall mängu 29. märtsil | Jalgpall

2163625h2d7dt24

Tere tulemast Eesti naiste meistriliiga uude hooaega! 29. märtsil pannakse kodustes staadionites pall mängu ning jalgpallisõbrad üle kogu riigi on elevil, et näha oma lemmikmeeskondi võidu nimel võitlemas. See hooaeg toob kaasa põneva ja konkurentsitiheda võistluse, kus iga meeskond annab endast parima, et tõusta meistriks. Olenemata sellest, kas olete juba kogenud jalgpallifänn või alles avastamas selle imelist spordiala, on naiste meistriliiga mängud kindlasti elamusterohked ja täis põnevust. Tulge ja toetage oma lemmikmeeskonda ning nautige jalgpalli võlu!

Jalgpalli naiste meistriliiga uus hooaeg saab alguse 29. märtsil kell 17.00, kui omavahel lähevad vastamisi möödunud hooaja meister Tallinna FC Flora ja liiga uustulnuk Tallinna FC Ararat.

Kaks päeva hiljem alustavad võistlemist ülejäänud kuus naiskonda: Saku kunstmuruväljakul võõrustab Saku Sporting JK Tabasalu, Viimsi staadionil võtavad omavahel mõõtu Viimsi JK ja JK Tallinna Kalev ning Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul panevad palli mängu Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootos. Kõigi avavooru kohtumiste avavile kõlab kell 17.00, vahendab jalgpall.ee.

Meistriliiga kolmanda ringi viimased kohtumised on planeeritud 12. oktoobrile, kui kell 12.30 algavates kohtumistes lähevad vastamisi Saku Sporting ja JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Ararat, Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootos ning JK Tabasalu ja Viimsi JK.

Esmalt mängivad kaheksa naiskonda omavahel kolm ringi ning neljandas ringis kohtuvad vastavalt paremusjärjestusele 1.–6. koha võistkonnad. Kolme ringi järel tabelis 7. ja 8. kohal asuvaid naiskondi ootab ees üleminekuturniir, kus osalevad ka Esiliiga kaks parimat naiskonda, kel on õigus kõrgliigasse tõusmiseks.

Naiste kodune klubijalgpallihooaeg saab alguse märtsi lõpus toimuva Superkarikafinaaliga, kus on vastamisi möödunud hooaja Eesti meister Tallinna FC Flora ja naiste karikavõitja Saku Sporting.

Loe rohkem:  Naiste jalgpallikoondise treeningkogunemisel osalesid kuue klubi mängijad | Jalgpall

Koduses naiste meistriliigas algab põnev jalgpallihooaeg 29. märtsil. Oodata on põnevaid mänge ja kvaliteetset jalgpalli, kui klubid panevad end proovile uuel hooajal. Jalgpallifännid saavad oodata põnevat hooaega ning näha oma lemmikmängijaid taas väljakul võitlemas. Selle aasta meistriliiga tõotab pakkuda põnevust ja emotsioone kõigile jalgpallisõpradele ning kindlasti tasub hoida silm peal nendel mängudel, mis toimuvad 29. märtsil ja edaspidi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga