Celtics purustas Warriorsi 52 punktiga | Korvpall

2293836h5ea9t24

Tere tulemast Eesti! Viimaste uudiste kohaselt suutis Boston Celtics kaotada Golden State Warriorsi võimsalt 52 punktiga korvpallimatšis. See võit on lisanud põnevust ja elevust korvpalli fännidele üle maailma. Celtics on tõestanud oma võimsust ja kindlust ning jätnud oma konkurendid tugeva vastupanuta. See võit on kindlasti jätnud jälje nii mängijatele kui ka fännidele ning näitab, et nad on tõsised meeskonnad, kes on valmis võitlema ja võitma.

Korvpalliliigas NBA teenis suure võidu idakonverentsi liider Boston Celtics, kui alistas kodusaalis Golden State Warriorsi 140:88.

Esimene veerandaeg kulges tasavägiselt seisuni 21:21, siis tegi Celtics 22:1 vahespurdi, mis viis nad veerandaja lõpus 22 punktiga ette 44:22. Teisel veerandajal suurenes vahe veelgi ja võõrustaja läks poolajapausile 44-punktilises eduseisus 82:38. Teine poolaeg mängupilti muutust ei toonud ning Celtics teenis lõpuks 52-punktilise võidu 140:88 (44:22, 38:16, 33:24, 25:26).

Celticsi edu võtmeks oli väga hea visketabavus. Kodumeeskond tabas väljakult 55,2 protsenti visetest, kolmepunktijoone tagant 51-protsendilise täpsusega. Warriorsi vastavad näitajad olid 39,1 ja 17,1 protsenti.

Võitjate parimana viskas Jaylen Brown 29 punkti. Sünnipäevaline Jayson Tatum panustas 27 punktiga ning Payton Pritchard lisas 19 silma. Warriorsi põhikoosseis teisel poolajal väljakule ei tulnud, mistõttu osutus külalismeeskonna resultatiivseimaks Lester Quinones 17 punktiga.

11. järjestikuse võidu saanud Celtics (48-12) püsib idakonverentsis kindlalt liidrikohal. Warriors (32-28) paikneb läänekonverentsis üheksandal positsioonil.

Loe rohkem:  Rapla alistas lõpusekundi korvist Tartu Ülikooli | Korvpall

Kõikidele korvpallisõpradele oli tõeline pidupäev, kui Celtics purustas Warriorsi 52 punktiga. See oli tõeline meistriteos Celticsi poolt ja nad näitasid kogu maailmale oma võimsust ja talenti. Warriorsil oli raske õhtu, kuid see ei muuda asjaolu, et Celtics olid selle mängu tõelised valitsejad. Meie fänne üle kogu riigi täidab uhkus ja rõõm selle suure võidu üle ning loodame, et see on vaid üks paljudest tulevastest triumfideest Celticsi jaoks. Aitäh kõigile, kes meid toetasid – see võit kuulub teile kõigile!