“Biwa järve 8 nägu” kogus avanädalavahetusel üle 700 külastuse | Film

1710238933 2299194hbdaat24

Tere tulemast! “Biwa järve 8 nägu” kogus avanädalavahetusel üle 700 külastuse, tehes sellest Eesti kinoajaloo ühe edukaima avanädalavahetuse. Film jälgib kaheksa erineva karakteri elusid ning nende seotust Biwa järvega. Kriitikud on kiitnud filmi mitmekihilisust ja sügavust, samuti kaunite Eesti maastike ning kaasahaarava narratiivi eest. Kas ka sina tahaksid saada osa sellest ajaloolisest hetkest Eesti filmimaastikul? Tulge ja vaadake seda unikaalset filmi ning avastage Biwa järve salapärane ilu ja sügavus!

Marko Raadi uus mängufilm “Biwa järve 8 nägu” jõudis nädalavahetuse kinokülastuse edetabelisse 729 külastusega. Edetabeli tipus püsib Denis Villeneuve’i suurteos “Düün: teine osa”.

Möödunud nädalal üle 20 000 külastuse kogunu Düüni kroonikate teist filmijagu käis teisel nädalavahetusel vaatamas ligi 12 500 inimest. Kahe nädalalõpu peale on filmi kokku käinud vaatamas 41 000 inimest, mis tähendab, et peagi läheb “Düün: teine osa” selles statistikas mööda ka kodumaisest filmist “Elu ja armastus”.

Sellele vaatamata hoiab Helen Takkini film neljandal linastusnädalal tugevalt kinni teisest kohast ning edastab ka uut välismaist tulijat, õudusfilmi “Nähtamatu sõber”. Uue tulijana on tabelis ka Marko Raati mängufilm “Biwa järve 8 nägu”.

Tabelis püsivad ka koguperefilmid “Kass ja koer: põgenemine” ning “Emma ja must jaaguar”, mis püsib tabelis juba neljandat nädalat.

z8+Rerr11CmnAAAAABJRU5ErkJggg==

Kokkuvõttes võib öelda, et “Biwa järve 8 nägu” kogus avanädalavahetusel üle 700 külastuse, mis näitab selgelt publiku suurt huvi selle filmi vastu. Film pakub unikaalset vaatenurka ja sügavat sisu, mis on võimeline köitma erinevaid vaatajaid. See avanädalavahetus oli edukas ja loodetavasti jätkub filmi populaarsus ka tulevikus. Eesti publiku positiivne tagasiside näitab, et eksperimentaalne ja kunstiline filmikunst on jätkuvalt hinnatud ning leidub inimesi, kes hindavad originaalsust ja uudsust.

Loe rohkem:  Docpointi korraldaja: Eesti filmitööstus on küllaltki noor ja dünaamiline | Film

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga