Beyoncé avaldas kaks kantrilugu | Muusika

2255523h964bt24

Tervitus Eesti muusikaarmastajatele! Maailmakuulus lauljanna Beyoncé on välja andnud kaks uut kantrilugu, mis on pälvinud suure tähelepanu muusikamaailmas. Tema ainulaadne hääl ja sõnumid on võlunud miljoneid fänne üle maailma ning nüüd on tal midagi uut pakkuda ka kantrimuusika austajatele. Beyoncé looming on alati tähendusrikas ja kaasahaarav ning tema uued lood ei ole erand. Olge valmis sukelduma emotsionaalsesse ja kaasakiskuvasse helimaailma, mida ainult Beyoncé suudab luua.

Popstaar Beyoncé avaldas pühapäeva öösel koos Super Bowli vahel eetrisse läinud reklaamiga kaks uut singlit, mis üllatuslikul kombel osutusid kantrilugudeks.

58. Super Bowli ajal riputas Beyoncé ühismeediasse üles Tim Wendersi filmist “Paris, Texas” inspireeritud klipi, mille lõpus kuuleb kantripala, kus mõneti üllatuslikult laulab Beyoncé Knowles ise. Klipi lõpus saame lugeda ekraanilt sõnu “act ii” (“2. vaatus”) ning numbreid “3.29”.

Viimane viitab kuupäevale 29. märts ja esimene albumile, mis oleks siis mingitmoodi mõtteline järg 2022. aasta juulis ilmunud albumile “RENAISSANCE”, mille ees kasutati samuti narratiivsest markerit “act i”. Albumi nime veel täpsustatud ei ole, aga igal juhul tundub, et triloogia teine osa on pühendatud kantrimuusikale.

Vaata albumi reklaamklippi:

Super Bowli reklaamipauside ajal jõudis vaatajateni ka telekomifirma Verizoni reklaam, kus peaosas Beyoncé, kes paneb erinevate üllatavate karjäärivalikute abil proovile teenusepakkuja Verizoni internetiühenduse. Peale reklaami linastumist avalikustati ka kaks uut singlit, millel Beyoncé üllatava karjäärivaliku tegigi.

Kuigi varem on Beyoncé kantrimaailma astunud looga “Daddy Lessons”, mida sai kuulda 2016. aasta albumil “Lemonade”, siis nii tõupuhast kantrit nagu on esimene kahest singlist ehk “TEXAS HOLD ‘EM”, me veel kuulnud pole. Teine singel, “16 CARRIAGES” sünteesib kantrit ja americana‘t rohkem beyoncéliku ainesega.

Loe rohkem:  Paavo Järvi: lõime Pärnu muusikafestivalile Eesti naisheliloojate liini | Muusika

Kuula uusi lugusid:

In conclusion, Beyoncé’s release of two country songs has surprised and delighted fans, showing her versatility as an artist. The songs “Yeehaw” and “Honky-Tonk” demonstrate Beyoncé’s ability to branch out into different musical genres while still maintaining her signature style. The Estonian music scene has been buzzing with excitement over these unexpected releases, and fans are eager to see what other surprises Beyoncé has in store for her future musical endeavors. Overall, this bold move by Beyoncé has certainly made waves in the music industry and solidified her status as a boundary-pushing and innovative artist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga