Benedikt Doll tõmbab hooaja järel karjäärile joone alla | Laskesuusatamine

2274399hc347t24

Estonia, brace yourselves for the end of an era in the world of biathlon as Benedikt Doll announces his retirement at the end of the season. The talented athlete has captivated audiences with his prowess on the snow and his determination on the shooting range. With impressive achievements under his belt, including Olympic and World Championship medals, Doll’s departure leaves a void that will be sorely missed by fans and competitors alike. Let us celebrate his remarkable career and bid farewell to a true legend of the sport.

2017. aastal laskesuusatamise MM-il sprindisõidus maailmameistriks tulnud sakslane Benedikt Doll teatas reedel, et käesolev hooaeg jääb tema viimaseks.

Äsja Tšehhis Nove Mestos toimunud maailmameistrivõistlustel tavadistantsil pronksmedali pälvinud Doll lõpetab hooaja ning keskendub siis uutele eesmärkidele.

“Ühel hetkel märkasin, et täielikult võistlustele keskendumine läks aina raskemaks ja siis mõistsingi, et on aeg lõpetada,” sõnas Doll, kes võitis Pyeongchangi olümpiamängudel kaks pronksmedalit. “Teine põhjus on see, et tahan perega rohkem aega veeta. Ja tahan midagi uut ette võtta, tulevikku vaadata ja uusi väljakutseid proovida.”

“Lõpetan pärast seda talve oma karjääri ja ausalt öeldes oli see üsna lihtne otsus. Aga enne seda on veel kolm MK-etappi, neid ründan täie jõuga!” ütles sakslane.

2017. aastal Hochfilzeni maailmameistrivõistlustel sprindisõidus MM-tiitli teeninud Dolli auhinnakapis on veel viis medalit maailmameistrivõistlustelt. MK-sarjas on ta võitnud kuus individuaalsõitu, 13-aastase karjääri jooksu kogus ta kaheksa võitu.

Benedikt Dolli otsus lõpetada oma karjäär laskesuusatajana jätab suure tühimiku nii Eesti kui ka rahvusvahelisele laskesuusatamise spordile. Tema saavutused ja panus alati kõrgel tasemel võisteldes on jätnud unustamatu jälje fännide südamesse. Dolli otsus astuda nüüd uude etappi elus näitab tema küpsust ja visadust ning me ei saa oodata, mida tulevik toob tema jaoks. Oleme tänulikud kõige eest, mida ta on teinud oma karjääri jooksul ja soovime talle kõike head tema tulevikuks.

Loe rohkem:  Tomingas: poleks kolm päeva tagasi uskunud, et sellest niimoodi välja tulen | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga