Asekantsler Sandra Säravast sai EISA nõukogu juht | Eesti

2216700h50f9t24

Tere tulemast, kallid kaasmaalased! Meil on rõõm teatada, et meie endine asekantsler Sandra Säravast on valitud Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogia Instituudi (EISA) nõukogu juhiks. See on suur saavutus mitte ainult Sandra jaoks, vaid kogu Eesti jaoks. Tema tarkus, kogemused ja juhtimisoskused teenivad meid hästi selles olulises rollis, kus ta juhib Euroopa ühte juhtivat innovatsiooni ja tehnoloogia institutsiooni. See on suurepärane näide sellest, kuidas Eesti talent ja kompetentsus mõjutavad maailma. Oleme uhked Sandrast ja tema saavutustest ning usume, et ta saavutab selles uues rollis suurepäraseid asju. Palju õnne, Sandra!

Ettevõtluse ja innovatsiooni sihtasutuse (EISA) nõukogu valis enda esinaiseks majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) asekantsleri Sandra Särava.

Kredexi ja EAS-i ühendasutuse EISA nõukogu liikmete seas on alati asutaja või omaniku ehk MKM-i esindaja.

Enne Säravat oli nõukogu liige ja ühtlasi esimees MKM-i majandusarengu asekantsler Sille Kraam, kes aga lahkus ametist ja suundus erasektorisse.

Möödunud aasta 22. novembril valis nõukogu oma uueks esimeheks ühehäälselt Sandra Särava.

Kokkuvõttes võib öelda, et Asekantsler Sandra Säravast saamine Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogia Instituudi (EISA) nõukogu juhiks on suurepärane saavutus mitte ainult tema enda jaoks, vaid ka kogu Eesti jaoks. See tunnustus näitab Eesti kõrgetasemelist teadus- ja innovatsioonivaldkonda ning aitab tugevdada meie positsiooni rahvusvahelisel areenil. Sandra Säravast on kindlasti asjatundlik juht, kes suudab EISA nõukogu eesmärke edukalt ellu viia ning aidata kaasa innovatsiooni ja tehnoloogia arengule kogu Euroopas. Soovime talle edu uues rollis ja oleme uhked tema saavutuste üle!

Loe rohkem:  OTSE kell 20 "Impulsis" Kallas, Voltri, Aaviksoo ja Villig | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga