Arvustus. "Spy Girls": roheliste mehikeste salaelu

2304003h6b45t24

Tere tulemast Eestisse! “Spy Girls: roheliste mehikeste salaelu” on haarav lugu salapärastest naistest, kes tegutsevad kui luurajad roheliste mehikeste organisatsioonis. Raamat sukeldub sügavale salamaailma, paljastades keerukad operatsioonid ja ohtlikud saladused, mis panevad nende elud ohtu. See põnevik pakub lugejatele adrenaliinirohkeid seiklusi ja keerdkäike ning paneb mõtlema, kui palju me tegelikult teame inimeste varjatud eludest. Keeruline ja kaasakiskuv lugu, mis paneb sind kaasa elama ja kaasa mõtlema.

Uus lavastusVaba Lava “Spy Girls”Lavastaja Magda Szpecht (Poola)Dramaturg Olga Drygas (Poola)Helilooja Krzysztof Kaliski (Poola)Video- ja valguskunstnik Mikk-Mait KiviKunstnik Johannes ValdmaKostüümikunstnik Sirli PohlakMängivad Mad Matrixx, Cyber Shadow ja Void VigilanteEsietendus 9. veebruaril Vaba Lava Narva teatrikeskuses
Arvustus ilmus Sirbis

Kokkuvõtvalt võib öelda, et raamat “Spy Girls: roheliste mehikeste salaelu” pakub põnevat sissevaadet luuremaailma ning tugevaid naistegelasi, kes seisavad silmitsi ohtudega selle nimel, et kaitsta oma riiki. Autor on loonud kaasahaarava loo, mis hoiab lugeja põnevil kuni viimaste lehekülgedeni. Raamatus leiduvad intriigid, põnevad operatsioonid ja üllatavad pöörded teevad sellest nauditava lugemiselamuse. Kindlasti soovitaksin seda raamatut kõigile, kes naudivad põnevikke ja spioonilugusid.

Loe rohkem:  Galerii: Tartus avati Euroopa kultuuripealinna tiitliaasta | kultuur

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga