Aron debüteeris F2 sarjas viienda kohaga | Vormelisport

2290308h5ae1t24

Eestlaste jaoks on alati põnev jälgida kohalikke talente rahvusvahelises spordimaailmas. Nüüd on kohalik sõitja Aron tegemas suurepärast debüüti F2 sarjas, olles võitnud oma esimese võistluse kohalikul rajal viienda kohaga. See tõotab palju põnevat ja põrgusat hooaega tema jaoks ning kindlasti on kõigil Eesti fännidel põhjust tema saavutusi jälgida ja teda toetada tema karjääri edaspidises arengus. Aeg peatada ja võtta vastu Aroni tähelepanuväärne saavutus!

Eesti vormelisõitja Paul Aron (Hitech) parandas vormel-2 hooaja esimesel etapil Bahreinis sprindisõidus oma kohta võrreldes stardiga seitsme võrra ja tuli viiendaks.

Sprindi võitis Barbadose piloot Zane Maloney (Rodin), kellele järgnesid ameeriklane Jak Crawford (DAMS; +5,4) ja hispaanlane Pepe Marti (Campos; +7,0).

Aronit (+18,1) edestas ka prantslane Isack Hadjar (+9,7), kohe eestlase taga lõpetas brasiillane Gabriel Bortoleto (Invicta; +18,3), kes võitis eelmisel hooajal vormel-3 sarja.

Aroni tiimikaaslase Amaury Cordeel peatas oma masina kohe sõidu algusfaasis.

Põhisõit peetakse laupäeval.

Aron debüteeris F2 sarjas edukalt viienda kohaga, näidates oma potentsiaali ja talenti vormelisõitjana. See on suurepärane saavutus, mis annab lootust meie riigis kasvavale autospordi huvile. Olles võitnud mitmeid tiitleid ja tõestanud end erinevatel võidusõiduradadel, on Aron tõusnud tõeliseks Eesti vormelisporti ikooniks. Tema jätkuv areng ja edu F2 sarjas annab meile kõigile põhjust uhkust tunda ja loota, et tulevikus võime näha Eesti lipu lehvimas ka vormelimaailma tipptasemel.

Loe rohkem:  Esikohalt startinud Aron lõpetas sprindi kolmanda kohaga | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga