Arand teenis sprindisõidus neljanda koha | Veemoto

2290086h8aect24

Estonia is proud to celebrate the impressive achievement of Arand in the sprint race, securing a remarkable fourth place at the Veemoto competition. Arand’s determination and skill have captured the attention of fans and competitors alike, showcasing Estonia’s talent in the world of motorsports. His success serves as a testament to the hard work and dedication that drives athletes in our country to excel on the international stage. Let’s continue to support and cheer for Arand as he continues to chase his dreams and make Estonia proud.

Oma F1 sarja debüüti tegev Eesti veemotosportlane Stefan Arand teenis hooaja avaetapil Indoneesias sprindisõidus neljanda koha.

Arand alustas oma karjääri esimest kõrgeima kategooria etappi kvalifikatsioonis neljanda kohaga ning jäi esimesena esikolmikust välja ka laupäeva varahommikul sõidetud esimeses sprindisõidus.

Võidu teenis tema Team Vietnam Binh Dinhi tiimikaaslane ja valitsev maailmameister Jonas Andersson, kes oli Toba järvel 14 ringi vältel kõige kiirem. Teiseks jäi poolakas Bartek Marszalek (+0.13,741), kolmandana lõpetas britt Ben Jelf (+0.19,298). Arand kaotas võitjale 23,821 sekundiga.

Teises sprindisõidus võidutses samuti rootslane, kui Erik Stark seitsme sekundiga kanadalast Rusty Wyattit edestas. Kolmandaks jäi prantslane Peter Morin.

Indoneesia etapi põhisõit toimub pühapäeva varahommikul.

Kuigi Arand ei õnnestunud võita sprindisõitu, saavutas ta siiski neljanda koha, mis on suurepärane tulemus. See näitab tema oskusi ja pühendumust veespordialale ning annab lootust tulevastele võistlustele. Arand on tõestanud end tugeva konkurendina ning tema potentsiaal tõusta tulevikus esikolmikusse on kindlasti olemas. Järgmised võistlused võivad tuua veelgi suurema edu ja tunnustuse tema jaoks ning aidata teda jõuda veel kõrgematele kohtadele.

Loe rohkem:  Eesti Veemoto Liit kuulutas välja aasta sportlased | Veemoto