Põlveoperatsioonil käinud Kirvese hooaeg sai läbi | Korvpall

2204998h6a01t24

Põlveoperatsioonil käinud Kirvese hooaeg sai läbi, kuid korvpallifännid ei unusta seda hooaega niipea. Kirvese võitlev vaim ja kirg mängu vastu on inspireerinud nii meeskonnakaaslasi kui ka fänne üle Eesti. Kuigi vigastus võis tema hooaega varjutada, on tema mängimise kirg ja osavus jäänud fännidele meelde. Kirvese tulevik korvpalliväljakul võib olla küsimärgi all, kuid tema saavutused ja pühendumine spordile jäävad igaveseks ajalukku.

Eesti korvpalli meisterklubi BC Kalev/Cramo teatas reede õhtul, et ääremängija Mihkel Kirves käis põlveoperatsioonil, mis lõpetas tema hooaja.

Klubi kirjutas ühismeedias, et põlvevigastusega kimpus olnud Kirves käis reedel operatsioonil, millest taastumine võtab kuni neli kuud. “Kirkat tänavusel hooajal enam mängimas ei näe,” sõnas Kalev/Cramo.

Sel hooajal veetis 27-aastane ääremängija Eesti-Läti ühisliigas 21 mängus platsil keskmiselt 25 minutit. Selle aja jooksul skooris ta keskmiselt 13 punkti, haaras 7,5 lauapalli ning jagas 1,9 korvisöötu.

Kalev/Cramo jätkab Eesti-Läti liigas esikohal, olles kaotanud ainult ühe oma 24 mängust. Tiitlikaitsja Prometei on teisel kohal, olles kaotanud kaks mängu.

Kuigi Põlveoperatsioonil käinud Kirvese hooaeg sai ootamatult lõpuni enne, kui oli lootustki, on oluline meeles pidada tema panust meeskonda ja tema pühendumust mängule. Kirvese vigastus on proovikivi nii tema enese kui ka meeskonna jaoks, kuid see annab võimaluse teistel mängijatel särada ning tõestada end meeskonna olulisteks liikmeteks. Loodame, et Kirves taastub kiiresti ja on tagasi platsil veelgi tugevam kui kunagi varem.

Loe rohkem:  Jukka Toijala: meil on piisavalt jõudu ja pikkust, et võita | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga