Arand lõpetas neljandal kohal ka F1 avaetapi põhisõidu | Veemoto

2290071he062t24

Arand lõpetas neljandal kohal ka F1 avaetapi põhisõidu | Veemoto jättis kõik vaatajad põnevusest hullustuses, kui Arand lõpetas neljandal kohal F1 avaetapi põhisõidu. See oli tõeliselt silmapaistev saavutus, mis näitab tema tugevat sõiduoskust ja võimeid võidusõidutreeningul. Arand on kindlasti üks sõitjaid, keda peab tulevikus silmas pidama ning kellelt on oodata veel palju suuri saavutusi. tema kiirus ja oskuslikud manöövrid teevad temast tõelise võidusõidulegendi.

Veemotopiloot Stefan Arand sai ringrajapaatide esimesel F1 etapil Indoneesias neljanda koha.

Saanud neljanda koha nii kvalifikatsioonis kui ka sprindisõidus, oli Arand neljas ka pühapäevasel põhisõidul, püsides samal kohal konarliku alguse järel lõpuni välja.

Sõitu juhtinud Arandi meeskonnakaaslase Jonas Anderssoni paati tabas tehniline probleem. Seetõttu läks esikoht Kanada sõitjale Rusty Wyattile ja Andersson tuli Arandi ees kolmandaks.

Üldtabelis hoiab Arand 16 punktiga samuti neljandat kohta.

Järgmine etapp peetakse märtsi lõpus Vietnamis.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Arand näitas muljetavaldavat sõitu ning lõpetas neljandal kohal Formula 1 avaetapi põhisõidus. Ta näitas head kiirust ja osavust ning tõestas end tugeva konkurendina. See tulemus annab talle kindlasti enesekindlust ja motiveerib teda jätkama edaspidi samas tempos. Eesti spordisõpradele on see kindlasti suureks rõõmuks ja põhjuseks tema saavutuste üle uhkust tunda. Arand on tõestanud end kui võrdsena Formula 1 rajal ja ta on kindlasti sõitja, kelle karjääri tuleb huviga jälgida.

Loe rohkem:  F1-debüüdiks valmistuv Arand ei pruugi saada võimalust masinat testida | Veemoto

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga