Anier lõi Messi ja Suareze silme all Miami Interile värava | Jalgpall

2242770h43a0t24

Tere tulemast Eestisse! Kui olete jalgpalli fänn, siis kindlasti kuulete uudist, et Anier lõi Messi ja Suareze silme all Miami Interile värava. See pole mitte ainult jalgpalli ajaloo üks meeldejäävaimaid hetki, vaid ka tõend sellest, kui suurejooneline on jalgpalli võlu. Anieri saavutus pole mitte ainult inspireeriv, vaid ka näitab, kui suur mõju on jalgpallil üle maailma. Kas poleks tore kuulda sellest lähemalt? Lähme avastame koos selle imelise spordiala maailma!

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier lõi Hong Kongi liiga tähtede võistkonna eest Lionel Messi koduklubile Miami Interile värava.

Uueks hooajaks valmistuv Miami Inter läks 40. minutil soomlase Robert Taylori tabamusest juhtima, aga juba kolm minutit hiljem Anier viigistas, kui sai keskkaitsjalt Tomas Avileselt karistusalas palli kätte, ajas end kukkumise järel kiirelt püsti ning saatis palli terava nurga alt tagumisse alanurka, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal lõid Lawson Sunderland, Leonardo Campana ja Ryan Sailor siiski Miami 4:1 võidule.

Anier tegi kaasa esimese poolaja. Interi suurimad staarid põhikoosseisu ei kuulunud. Jordi Alba ja Sergio Busquets sekkusid vahetusest 62. minutil, Luis Suarez ning hiljuti säärelihase traumaga kimpus olnud Messi jäid aga terveks kohtumiseks varupingile.

Kokkuvõttes võib öelda, et Anier lõi Messi ja Suareze silme all Miami Interile suurepärase värava. See oli suurepärane saavutus Eesti jalgpallile ning kindlasti tõi see rõõmu ka paljudele jalgpallisõpradele üle maailma. Anieri osavus ning tehniline oskus väärib kindlasti tunnustust ning see kinnitab, et Eesti jalgpallurid on võimelised mängima suurte staaridega ning pakkuma neile tõsist konkurentsi. See värav jääb kindlasti meelde nii Anieri kui ka kogu Eesti jalgpallikogukonna jaoks.

Loe rohkem:  Inter sai korduskohtumiseks napi edu | Jalgpall