Alonso näitas treeningutel head kiirust | Vormelisport

2299014h7cd5t24

Alonso näitas treeningutel head kiirust! Hispaania Vormel 1 sõitja Fernando Alonso on näidanud suurepäraseid tulemusi treeningutel Eesti rajal. Tema kiirus ja osav sõidustiil on publikut ja meeskonnakaaslasi vaimustanud ning tekitanud elevust tulevasteks võidusõitudeks. Alonso võidusõidu kirg ja pühendumus on muutumas juba legendiks ning tema võimed teevad teda üheks silmapaistvamaks Vormelisportlaseks tänapäeval. Oodata on põnevaid ja adrenaliinirohkeid võistlusi, kus Alonso kindlasti särama hakkab!

Vormel-1 MM-sarja teisel etapil Saudi Araabias Jeddah’s näitas neljapäeval peetud vabatreeningutel parimat minekut Aston Martini rooli keerav eksmaailmameister Fernando Alonso.

Hispaanlane sõitis esimesel vabatreeningul välja paremuselt teise aja, kaotades 0,186 sekundiga vaid Max Verstappenile (Red Bull). Teisel treeningul oli Alonso aga kiireim mees rajal, edestades George Russelli (Mercedes; +0,230) ja Verstappenit (+0,331).

Ferrari piloodid kummalgi treeningul aegade võrdluses kolme parema hulka ei mahtunud: esimesel treeningul oli Charles Leclerc viies (+0,371) ja Carlos Sainz kuues (+0,505). Teisel treeningul Leclerc neljas (+0,353) ja Sainz seitsmes (+0,628).

Kokkuvõttes võib öelda, et Fernando Alonso näitas treeningutel head kiirust ning tundub olevat valmis tulevaks vormelisport hooajaks. Tema saavutused ja pühendumus treeningutele on tõstnud fännide usku tema võimalustesse võidu võitmiseks. Meil on põnev näha, kuidas ta suudab oma võimekust näidata võistlustel ning loodame, et ta suudab oma potentsiaali täielikult realiseerida. Alonso on kindlasti üks selle hooaja silmapaistvamaid sõitjaid ning tema panus vormelisporti on hindamatu.

Loe rohkem:  Red Bull uurib tiimijuht Christian Horneri vastu esitatud süüdistust | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga