Aasia meistrivõistlustel said paika kaheksandikfinalistid | Jalgpall

2229477hfe4ft24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudiste tsooni! Aasia meistrivõistlustel on lõpuks selgunud kaheksandikfinalistid ning põnevus kasvab jätkuvalt. Jalgpalli fännid üle kogu maailma ootavad põnevusega, kuidas meeskonnad võistlevad ja millised üllatused võivad veel ees oodata. Kaheksandikfinaalid toovad alati kaasa põnevaid mänge ning võimalikke üllatusvõite. Olge valmis kogema suurt emotsioonide virvarri ja üllatusi, sest Aasia meistrivõistlused on täies hoos ning jalgpallimaailm ootab põnevusega, mida tulevik toob.

Kataris toimuvate jalgpalli Aasia meistrivõistluste alagrupiturniiri viimasel päeval pidasid kõige tulisema heitluse maha Lõuna-Korea ja Malaisia, kes lõpetasid 3:3 viigiga.

Lõuna-Korea võitis avapoolaja 1:0, kuid teise poolaja esimesel poolel lõi Malaisia kaks väravat.

Ahmad Hazmi 83. minuti omaväravast õnnestus korealastel viimaks viigistada ja üleminutitel teeniti ka penalti, mille Son Heung-Min realiseeris.

See aga ei tähendanud Lõuna-Koreale veel võitu, sest kohtunikud andsid kõvasti üleminuteid ja Romel Morales suutiski koguni 15. üleminutil viigistada.

See tõi E-alagrupi võidu Bahreinile, kes oli samal ajal toimunud kohtumises parem Jordaaniast 1:0.

Kuus punkti teeninud Bahreinile järgnenud Lõuna-Korea (5) ja Jordaania (4) pääsesid samuti edasi. Viimasel hetkel punktiarve avanud Malaisia (1) piirdus alagrupiturniiriga.

F-grupi viimane voor pakkus vaid viike. Saudi Araabia ja Tai mängisid 0:0 ja said mõlemad edasi. Kõrgõsztan ja Omaan viigistasid 1:1 ja mõlemad jäid alagruppi pidama.

Kaheksandikfinaalides kohtuvad Austraalia – Indoneesia, Tadžikistan – Araabia Ühendemiraadid, Iraak – Jordaania, Katar – Palestiina, Usbekistan – Tai, Saudi Araabia – Lõuna-Korea, Bahrein – Jaapan ja Iraan – Süüria.

Aasia meistrivõistlused toimuvad 18. korda. Tänavune meister selgub 10. veebruaril Lusaili staadionil.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Aasia meistrivõistlustel on selgunud kaheksandikfinalistid ning turniir jätkub põnevusega. Meeskonnad on näidanud suurepärast mängulusti ja võitlusvaimu ning publikul on olnud põnev jälgida, kuidas meeskonnad omavahel mõõtu võtavad. Eesti jalgpallisõpradel on olnud võimalus näha mitmeid huvitavaid ja pingelisi mänge ning ootused tulevastele kohtumistele on kõrged. Jääme huviga ootama, kuidas turniir edasi kulgeb ning millised meeskonnad lõpuks finaalis kohtuvad.

Loe rohkem:  Oliver Jürgens leidis uue koduklubi | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga