Viktoria Vesso kaotas EM-il avaringis | Maadlus

2127844hc45ct24

Tere tulemast! Täna on kahetsusega teatada, et Eesti maadleja Viktoria Vesso kaotas Euroopa meistrivõistluste avaringis. See on olnud kõigi jaoks suur pettumus, kuid samas ka võimalus õppida ja kasvada. Vesso on andekas sportlane, kes on näidanud oma võitmise võimekust paljudel rahvusvahelistel võistlustel. Kuigi see kaotus võib olla valus, on Vesso kindlasti tugevam ja valmis tulema tagasi veelgi võimsamana. Jääme ootama tema järgmiseid saavutusi ja toetame teda kogu südamest.

Maadluse Euroopa meistrivõistlustel Bukarestis kaotas Viktoria Vesso kuni 62 kilogrammi kaaluvate naiste konkurentsis avaringis kohalikule maadlejale Amina Capezanile kindlalt 3:13 ja saab võistlust jätkata üksnes juhul, kui vastane jõuab finaali.

23-aastane Capezan tuli eelmisel aastal kuni 23-aastaste Euroopa meistriks ja aasta varem sama vanuseklassi EM-il hõbemedalile, aga heitles mõlemal juhul kuni 65-kiloste naiste konkurentsis.

22-aastane Vesso tuli 2022. aastal kuni 65-kiloste ja 2023. aastal kuni 62-kiloste konkurentsis U-23 Euroopa meistrivõistlustel pronksile ning teenis 2022. aastal kuni 65-kiloste seas täiskasvanute EM-i viienda koha ja oli mullu kuni 62-kiloste seas seitsmes.

Kuigi Viktoria Vesso kaotus EM-il avaringis võib olla pettumus, on ta siiski näidanud suurt pühendumist ja talenti maadluses. Olles esindanud Eestit rahvusvahelisel tasemel võistlustel, on ta kindlasti järgmisel võistlusel veel tugevam ja valmis uusi väljakutseid vastu võtma. Ta on suurepärane eeskuju noortele maadlejatele ning tema pühendumus ja tööeetika peaksid olema inspiratsiooniks kõigile, kes soovivad saavutada suuri asju spordis. Eesti rahvas on kindlasti uhke Viktoria Vesso üle ja ootab juba põnevusega tema järgmisi saavutusi maadlusringis.

Loe rohkem:  Nabi viiekordsest maailmameistrist konkurent sai võistluskeelu | Maadlus