Viimsi parim korvikütt siirdus mängima Jaapanisse | Korvpall

2270940h9d2ct24

Tere tulemast Viimsisse, kus korvpall on suur osa kohalikust kultuurist! Hiljutine uudis sellest, et üks meie parimaid korvikütte on siirdunud mängima Jaapanisse, on pannud kogu linna elevile. Tema oskuslikud visked ja pühendumine mängule on teinud temast kohaliku korvpallilegendi ning me kõik oleme põnevil tema uuest väljakutsest välismaal. Kuigi ta on nüüd teisel pool maailma, jääb ta alatiseks meie südamesse ja inspireerib järgmisi põlvkondi siinsetel väljakutel. Loodame, et tema edu Jaapanis kajastab positiivselt ka meie kohalikku korvpallikultuuri.

Sel hooajal Viimsi korvpalliklubi eest Eesti-Läti liigas keskmiselt 18 punkti visanud ja üheksa lauapalli võtnud ukrainlane Artem Kovalov jätkab karjääri Jaapanis.

25-aastane Kovalov jätkab hooaega Jaapani esiliigas mängiva Yokohama Excellence’i ridades.

“Siiani olen mänginud ainult kahes mängus, kuid võin öelda, et minu arvates on siin korvpall kiirem kui Eestis, Euroopas on korvpall taktikalisem, kuid siin peab jooksma kiiremini ja langetama otsuseid ka kordades kiiremini,” rääkis ukrainlane Viimsi korvpalliklubile.

“Tunnen end suurepäraselt, meeskond võttis mind väga hästi vastu. Astusin kohe treeningprotsessi, mis minu arvates polnud halb. Sageli võtab uue meeskonnaga kohanemine aega, kuid siin – nagu ka Viimsis – polnud sellega probleeme, sest meeskonnal on suurepärased treenerid ja head mängijad, kes aitasid sellele suuresti kaasa.”

“Olen tänulik Viimsile ja meeskonnale selle eest, et nad andsid mulle võimaluse areneda nii mängijana kui ka isiksusena,” lisas Kovalov.

In conclusion, the departure of Viimsi’s best basket player to Japan is a significant loss for the local basketball scene. His skills and talent will be missed, but his move to play in Japan also presents an exciting opportunity for him to further develop and showcase his abilities on an international stage. This is a reminder of the global nature of sports and the potential for athletes to continue their careers beyond their home country. We wish him the best of luck in his new basketball journey in Japan.

Loe rohkem:  Kalev Kruus: kui kuskilt king pigistab, siis võta toru ja helista | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga