Viimasel veerandil lagunenud Celticsi pikk võiduseeria katkes | Korvpall

2295987h29bet24

Eile õhtul purunes Celticsi pikaajaline võiduseeria viimasel veerandil põnevas mängus. See oli šokk nii meeskonnale kui ka fännidele üle kogu maailma. Nad olid olnud enesekindlad ja domineerivad kogu hooaja vältel, kuid kõik muutus ootamatult. Mängijad peavad nüüd tegema kõik endast oleneva, et taastada oma staatust tippmeeskonnana. Korvpallisõbrad kogu maailmas valvavad huviga, kuidas nad sellest tagasilöögist taastuvad ja uuesti võidurajale naasevad.

Korvpalliliigas NBA lõppes idakonverentsi liidermeeskonna Boston Celticsi 11-mänguline võiduseeria, kui läinud ööl kaotati võõrsil Cleveland Cavaliersile 104:105.

Celtics haaras kohe kohtumise alguses juhtohjad enda kätte ja juhtis poolajaks kümne punktiga 55:45. Kolmandal veerandil jätkas külalismeeskond järk-järgult eduseisu kasvatamist ning Cavaliers leidis end otsustava veerandi alguses 22-punktilisest august.

Celticsit tabas seejärel mõõn ja Cavaliers alustas võimsat spurti, mis viis nad kaks minutit enne lõpusireeni juhtima 103:99. Celtics sai korraks uuesti punktiga ette, kuid Cavaliersi viimasel rünnakul surus Dean Wade palli korvi ja vormistas kodumeeskonnale 105:104 (25:33, 20:22, 26:32, 34:17) võidu.

Võidukorvi visanud Wade tõi võitjate parimana 23 punkti, neist koguni 20 viimasel veerandil. Lisaks jäi tema arvele kaheksa lauapalli ja kaks vaheltlõiget. Jarrett Allen toetas 21 punkti ja 12 lauapalliga ning Darius Garland lisas 16 silma ja 11 resultatiivset söötu. Celticsi edukaimaks punktitoojaks osutus Jayson Tatum, kes viskas üleplatsimehena 26 punkti.

Celtics (48-13) püsib idakonverentsis endiselt liidrikohal, Cavaliers (40-21) on samas konverentsis kolmandal tabelireal.

Denver Nuggets – Phoenix Suns 107:117

Loe rohkem:  Spoelstra sõlmib Miamiga enam kui 100 miljonit dollarit väärt lepingu | Korvpall

Kuigi Celticsi pikk võiduseeria viimasel veerandil murdus, võib meeskond siiski uhke olla oma eelmiste esituste üle. Nende kirg ja võitlusvaim on silmapaistvad ning jätkuvalt inspireerivad fänne kogu maailmas. Kõik meeskonnad kogevad kaotusi, kuid oluline on see, kuidas nad nendega toime tulevad ja selles olukorras kasvavad. Celticsil on kindlasti potentsiaali ja võimeid edasi areneda ning maailma tippu jõuda. Tänatakse meeskonna pühendumust ja jätkuvat jõupingutust!