VIDEO | Poom päästis teise lisaminuti väravaga tiitlikaitsjale viigipunkti | Jalgpall

2206063h8c04t24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime jalgpallist ja viimase hetke põnevusest, kui Poom suutis tiitlikaitsjale viigipunkti tuua. See video kahe lisaminuti väravast pakub põnevust ja emotsioone ning tõestab, et jalgpall on alati täis üllatusi. Olge valmis sisse sukelduma jalgpalli põnevasse maailma ning kogema adrenaliini ja kirge, mis kaasnevad igal mängul. ärge laske end lõbust maha jääda ning vaadake, kuidas Poom suutis ajaloo keerdkäike muuta.

Shamrock Roversi ridades eelmisel hooajal Iirimaa meistriks kroonitud Eesti jalgpallikoondise keskväljamees Markus Poom aitas kodumeeskonnal hilise väravaga viigipunkti päästa.

Darragh Burnsi värav viis tiitlikaitsja neljanda vooru kohtumises tund aega kestnud mängu järel juhtima, aga Derry City viigistas 72. minutil penaltist ning läks siis 12 minutit hiljem mängu juhtima.

Kohtumise teisel lisaminutil andis avavärava löönud Burns paremalt äärelt tsenderduse külalismeeskonna karistusalla, kus Poom saatis selle peaga väravasse ning tõi enam kui 4800 pealtvaataja ees mänginud Shamrockile 2:2 viigi. See oli Poomile hooaja esimeseks väravaks.

Kolme mänguga on Poomi leivaisa kogunud kaks punkti, mis asetab nad tabelis üheksandaks ehk eelviimaseks. Bohemian F.C., kus mängivad Sten Reinkort, Martin Miller ja Michael Lilander, pidi võõrsil tunnistama Drogheda Unitedi 2:1 paremust. Eesti mängijad alustasid algkoosseisus, täismängu sai kirja vaid Lilander.

Kokkuvõttes võib öelda, et Poomi tabamus viimastel minutitel oli põnev ja ootamatu pööre matšis, kus tiitlikaitsja suutis end viigini vedada. See oli tugev näide meeskonna võitlusvaimust ja tahet võidelda lõpuni. Mängu kulg näitas, et jalgpall on ettearvamatu ja kõik võib juhtuda kuni lõpuvileni. Poomi värav kindlustas meeskonnale tähtsa punkti ning jätab lootust ka edaspidiseks hooajaks. Fansid saavad olla uhked meeskonna esituse üle ning oodata innega järgmisi põnevaid mänge.

Loe rohkem:  Liidrite kohtumises sai võidu Bunker Partner, kuid esimesena jätkab Viimsi | Jalgpall