Vene: hea meel, et vahel juhtub ikka ilusaid asju ka! | Korvpalli Eesti koondis

2281587h22fct24

Tere tulemast Eestisse! Meil on hea meel jagada rõõmu ja uhkust meie korvpalli Eesti koondisega, kes on näidanud suurepärast taset rahvusvahelisel areenil. Vene võit on tugev sõnum sellest, et kaunid hetked spordis ei jää märkamata. See tõestab, kui oluline on meeskonnatöö, pühendumus ja kirg mängu vastu. Laske end inspireerida meie koondise edust ja nautige korvpalli võlu Eesti maal!

Eesti korvpallikoondis teenis EM-valiksarja teises kohtumises teise võidu, kui alistas kodupubliku marulise toetuse abil Leedu 65:59.

“Hea meel, et vahel ikka juhtub ilusaid asju ka! Mul on hea meel, et see tuli siis, kui saal oli täiesti täis pakitud. Mängu atmosfäär ja see möll, mis ka praegu käib, on imetlusväärne,” ütles koondise kapten Siim-Sander Vene mängu järel ERR-ile.

Eesti tegi suurepärase teise veerandaja ning juhtis kahel puhul ka 12 punktiga, ent kolmas veerandaeg oli mäng väga rabe ning perioodi esimese kaheksa minutiga viskas Eesti vaid kaks punkti.

“Ütlesin juba pärast eelmist mängu [Põhja-Makedoonia vastu], kui seal üks hetk kümnega maha jäime, et see punt ei anna alla. Me ei kaota pead, me jääme rahulikuks, jääme mängu sisse. Neid hetki, kui täiesti ära oleme kukkunud, on väga vähe,” rääkis Vene. “See on sellele noorele satsile päris hea kiidukoht, et nad ei viska püssi põõsasse, nad ei lähe närvi ja toimetavad samamoodi,” lisas kapten.

Kokkuvõtvalt on rõõm näha, et Eesti korvpalli koondis suudab üllatada ja saavutada suuri võite. Venemaa vastu saavutatud võit näitab meie meeskonna võimekust ja vastupanuvõimet. See on oluline samm edasi meie korvpallikultuuri arengus ning annab lootust ja motivatsiooni tulevastele mängudele. Loodame, et meie koondis suudab jätkata sama tugeva mänguga ning tuua veel palju rõõmu ja elevust Eesti korvpalli fännidele. Aitäh meeskonnale ja treeneritele selle suurepärase saavutuse eest!

Loe rohkem:  Kotsar EM-valikmängude eel: peame oma agressiivsuse maksma panema | Korvpalli Eesti koondis