Vassiljevi meeskonnale löödi treeningmängus seitsme minutiga kolm väravat | Jalgpall

2172817ha4c9t24

Tere tulemast jalgpallimaailma! Esmakordselt on Eesti jalgpallikoondise meeskonnale löödud treeningmängus seitsme minuti jooksul kolm väravat. See sündmus on põnev ja haruldane ning tekitab suurt elevust nii mängijate kui ka fännide seas. Vassiljevi meeskond on viimastel aastatel olnud silmapaistev oma jõudluse ja saavutuste poolest ning nende treeningmängud on alati põnevad ja ootamatud. See uudis on kindlasti kõneaine kogu Eesti jalgpallisõprade ja -kogukonna jaoks. Oleme tunnistajaks ajaloolisele hetkele Eesti jalgpalli ajaloos!

Eesti jalgpallitreener Vladimir Vassiljev pidas Slovakkia esiliigaklubi ŠTK Šamorini peatreenerina oma esimese treeningmängu ning kaotas kodus Györi ETO-le 0:3.

Ungari esiliigas teisel kohal paiknev ETO oli domineerivam meeskond. Avapoolaeg jäi 0:0 viiki, kuid teisel kolmveerandtunnil skoorisid ungarlased kolm korda lühikese aja jooksul – 61., 63. ja 67. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Slovakkia esiliigas 12. positsioonil asuv Šamorin jätkab liigahooaega märtsi alguses.

Kuigi Vassiljevi meeskonnale löödi treeningmängus seitsme minutiga kolm väravat, on oluline mitte lasta end sellest häirida. Treeningmängud on selleks, et parandada nõrkusi ja õppida uusi asju. Oluline on keskenduda sellele, kuidas edasi minna ja kuidas parandada meeskonna mängu. See kogemus peaks olema õppetund ja motivatsiooniallikas, mitte miski, mis kahjustab meeskonna enesekindlust. Järgmine treeningmäng pakub võimalust näidata, kuidas meeskond on suutnud vigadest õppida ja edasi areneda. Tuleb keskenduda sellele, kuidas tulemust paremaks muuta, mitte minevikusündmustele keskenduda.

Loe rohkem:  Bayernil selja prügiseks teinud Leverkusen püsib endiselt kaotuseta | Jalgpall