Vabalanguses Lazio ja Sarri teed läksid lahku | Jalgpall

2305278h4ee8t24

In Estonia, the news of Lazio parting ways with their manager Maurizio Sarri has sent shockwaves through the football community. The unexpected decision has left fans wondering about the future of the club and speculating on the reasons behind this split. Sarri’s departure marks the end of an era for the Italian club, and the search for a new manager will undoubtedly be a topic of great interest and debate among Estonian football enthusiasts. As the dust settles on this unexpected turn of events, one thing is certain – the football world will be eagerly watching to see what comes next for both Lazio and Sarri.

Eelmisel hooajal Itaalia jalgpalli kõrgliigas teisena lõpetanud, aga nüüd raskustes olev Rooma Lazio ja klubi senise peatreeneri Maurizio Sarri koostöö lõppes.

Lazio oli veel jaanuari lõpus Serie A-s neljandal kohal, aga on Sarri käe all viimasest kaheksast liigamängust võitnud kaks ning kaotanud kolm viimast mängu. 28 mänguga 40 punkti kogunud Lazio on tabelis üheksandal kohal.

Endine Napoli, Chelsea ja Juventuse peatreener Sarri asus Lazio juhendajaks 2021. aasta juunis ning viis pealinna meeskonna kevadel Napoli järel teisena Meistrite liigasse. Kõigi sarjade peale on nüüd viimasest kuuest mängust viis kaotatud ja eelmisel nädalal langes Lazio 0:3 kaotusega Müncheni Bayernile ka Euroopast välja.

Lazio teatas kolmapäeval, et 65-aastane Sarri esitas lahkumisavalduse ning tema asemel nimetati esialgu ametisse Giovanni Martusciello.

Kokkuvõttes võib öelda, et Lazio ja peatreener Maurizio Sarri teed läksid lahku pärast vaid ühe hooaja koostööd. Klubi otsustas, et see oli parim lahendus mõlema poole jaoks. Sarri lahkus ilma suurema draamata ning jätab klubisse endise peatreenerina mälestuse meeskonnaliikmena. Lazio otsib nüüd uut juhendajat, kes suudaks viia nad edukatele tulemustele. See on osa jalgpalli pidevast muutumisest ja kohandumisest uute olukordadega.

Loe rohkem:  Inter sai korduskohtumiseks napi edu | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga