VAATA OTSE | Teine poolaeg algab Tallinna Kalevi eduseisul | Premium liiga

2292699haf35t24

Tere tulemast Premium liiga põnevale mängule, kus Tallinna Kalev on hetkel eduseisus ning teine poolaeg on alles ees. Olete oodatud otseülekande vaatamisele, et elada kaasa põnevale jalgpallimängule ja näha, kas Kalev suudab hoida oma juhtpositsiooni või saab vastasmeeskond neile järele. Premium liiga pakub alati põnevust ja üllatusi ning see mäng ei ole erand. Olge valmis nägema suurepärast jalgpalli ja elavat emotsiooni, sest mängu pingeline meeleolu haarab teid kaasa!

Pühapäeval jätkub kodune jalgpalli Premium liiga, kui tiitlikaitsja Tallinna FC Flora võõrustab Sportland Arenal mullust kolmanda koha klubi JK Tallinna Kalevit. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 14.20, kommentaatorid on Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios on Aet Süvari.

Avapoolaja ainsa väravaga sai hakkama Marek Kaljumäe, kes sai 13. minutil Aleksander Švedovski tsenderdusele pea vahele ning saatis palli Flora väravavõrku.

Enne mängu:

Flora alustas hooaega võidukalt, kui tervitas avamängus liiga uustulnuk Nõmme Unitedit kahe vastuseta väravaga. Tiitlikaitsja tahab aga hoogu see hoida, sest nii Tallinna FCI Levadia kui Nõmme Kalju on alustanud kahe võimsa võiduga.

“Premium Liiga avamäng andis meile soovitud tulemuse, aga näitas ka ära mõned valukohad, mille kallal peame vaeva nägema,” ütles Flora treener Aiko Orgla. “Oleme saanud terve nädala korralikult treenida ning oma mängu lihvida. Pühapäeval ootab meid järjekordne põnev eksam. Tallinna Kalevi näol on tegemist sitke võistkonnaga, kelle vastu mängides peame olema väga hästi keskendunud.”

Mullu pingelises viimases voorus liigatabelis kolmandaks tõusnud Tallinna Kalev alustas tänavust hooaega ühe punktiga, kui mängis avamängus Tartu JK Tammekaga välja 1:1 viigi.

Eelmisel hooajal läksid Flora ja Kalev vastamisi neljal korral, kolm neist lõppesid Flora võiduga ning üks kohtumine jäi viiki. “Mäng Eesti meistriga on väljakutse meile,” sõnas Kalevi peatreener Daniel Meijel, kelle treeneritetiimiga liitus sel nädalal Soome jalgpallilegend Teemu Tainio.

Loe rohkem:  Kümnekesi lõpetanud Flora loovutas Kalevile punkte | Premium liiga

Pühapäevase mängupäeva avavad Paide Linnameeskond ja Nõmme United, kes panevad Paides palli mängu kell 12.30.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tallinna Kalevi eduseis teise poolaja alguses Premium liigas oli väga muljetavaldav. Nende meeskond näitas head mängu ja suutis end kindlalt juhtpositsioonil hoida. Vaatamata vastaste jõupingutustele suudeti väärtuslikud punktid koju jätta. See matš oli suurepärane näide sellest, kui oluline on meeskonnatöö ja hea ettevalmistus spordis. Loodame, et Kalev suudab säilitada sarnase taseme ka tulevastes mängudes ning jätkata võidukalt ka edaspidi.