Pärnu Vapruse ja Igor Prinsi koostöö jätkub | Premium liiga

1926305hd6b9t24

Pärnu Vapruse and Igor Prins have established an exemplary partnership that continues to dominate the Premium Liiga in Estonia. With their unmatched skill and determination on the field, this dynamic duo has been setting the standard for excellence in Estonian football. Fans eagerly anticipate their next game, as they showcase their talents and lead their team to victory. The collaboration between Pärnu Vapruse and Igor Prins is a force to be reckoned with, and their continued success is a testament to their hard work and dedication to the sport.

Pärnu JK Vaprus pikendas lepingut peatreener Igor Prinsiga 2026. aasta hooaja lõpuni.

Igor Prinsi juhendamisel on alates 2023. aastast Pärnu JK Vaprus A. Le Coq Premium liigas võitnud 12, viigistanud 12 ja kaotanud 14 mängu.

Eelmisel hooajal pakkus esindusmeeskond üle pika aja tõsiseltvõetavat konkurentsi, püsides pikalt medalimängus ja lõpetades hooaja klubi kõrgeima, kuuenda kohaga, meistriliigas.

“Mul on siiralt hea meel, et saan oma tööd Vapruses jätkata,” lausus Prins klubi kodulehekülje vahendusel. “Meil on olemas head võimalused ja tingimused, et klubina areneda ja sportlikumalt veel tugevamaks saada. Usku ja kirge meile eesmärkide saavutamisel!”

Klubi juhatuse liige Karl Palatu lisas: “Igor on aastaga kinnitanud meile seda, mida ennegi tegelikult teadsime – ta on ambitsioonikas professionaal, kes toob oskuslikult igas mängijas välja tema parima.”

“Tal on motivatsiooni ja tahet kaasas käia ka jalgpalli üha muutuvate trendidega,” lisas Palatu. “Väga oluline on ka see, et Igoril on tugev soov oma kodulinna jalgpalli arendada. See teeb temast treeneri, keda näeme esindusmeeskonna pikaajalise lootsina.”

Tänavust hooaega on Vaprus alustanud kahe kaotusega. Avavoorus jäädi kodus alla Paide Linnameeskonnale 0:3 ja teises võõrsil Tartu JK Tammekale 0:1. Pühapäeval, 17. märtsil võõrustab klubi FC Kuressaaret.

Loe rohkem:  Paide ründaja lahkus Iisraeli tippklubisse | Premium liiga

Kokkuvõttes võib öelda, et Pärnu Vapruse ja Igor Prinsi koostöö Premium liigas jätkub edukalt. Mõlemad osapooled on näidanud head meeskonnatööd ja pühendumust ning selle tulemusel on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi. Tugev koostöö ja ühised eesmärgid on viinud meeskonna järjest paremate saavutusteni ning loodame, et see positiivne suundumus jätkub ka tulevikus. Eesti jalgpallifännidel on põhjust olla uhked nende saavutuste üle ning oodata, mis tulevik toob.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga