VAATA OTSE | Mis koha Eesti meesjuuniorid teatesõidus teenivad? | Laskesuusatamine

2274255hb0ect24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise maailma! Kui soovid teada, kuidas meie noored meesjuuniorid lõid Eesti lippu kõrgel teatesõidus, siis olete õiges kohas. Siin saate jälgida otseülekannet ja saada teada, kuidas meie andekad sportlased saavutasid tipptulemused ning esindasid oma riiki. Astuge sisse ja avastage põnev maailm, kus püstitatakse uusi rekordeid ja võideldakse auväärsete kohtade eest lume ja tuule käes. Parimad hetked pole kaugel – olge valmis imetlemaks Eesti meesjuunioride võidukäiku laskesuusatamises!

Laupäeval lõppevad Otepääl laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused juunioride teatesõitudega ning esimesena asuvad rajale meesjuuniorid. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 9.35, kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Eesti meesjuuniorid võistlevad laupäeval stardinumbriga 20. Esimese vahetuse teeb Mark-Markos Kehva, kes annab üle Ivar Všivtsevile, kellele järgneb Mehis Udam. Ankruvahetust sõidab Ramses Tiislär.

Esimese numbriga stardib Otepää juunioride MM-i võidukaim riik Norra, kelle teist vahetust sõidab ühisstardis võidutsenud Sivert Gerhardsen ning ankur on sprindisõidus maailmameistriks tulnud Isak Frey.

Lisaks Norrale on esireas veel Saksamaa, kelle ankur Leonhard Pfund võitis tavadistantsi ja Itaalia, kes on MM-ilt võitnud kolm medalit, kuid ükski ei sära kuldselt.

Mullu Kasahstanis toimunud MM-il võidutses Norra koondis, Eesti koondis ei startinud.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti meesjuuniorid näitasid suurepärast sõitu teatesõidus laskesuusatamise valdkonnas. Nende tugev esitus ja võitlusvaim on tunnustust väärt ning annab lootust tulevikuks. Oluline on jätkata treeninguid ja tehnilise oskuste arendamist, et püsida konkurentsis rahvusvahelisel tasandil. Eesti laskesuusatamise tulemuslikkus on olnud muljetavaldav ning loodame, et see tõusutrend jätkub ka tulevikus.

Loe rohkem:  Norra naised võitsid laskesuusahooaja viimase teatesõidu | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga