VAATA OTSE | Kas Kristjan Ilves sekkub taas kõrgesse mängu? | Kahevõistlus

2254356hcbcat24

Tere tulemast, kallid spordisõbrad! Kas olete valmis nägema põnevat kahevõistluse võistlust? Täna õhtul astub meie oma Kristjan Ilves taas kõrgetele mängulavadele. Kas ta suudab taas kord võidurõõmu maitsta või tuleb tal teha lisatööd? Olge valmis kaasa elama ja nägema, kas meie kangelane suudab taas rahvale rõõmu tuua. Niisiis, võtke istet, pingutage end kinni ja hoidke hinge kinni – meil on ees põnev mäng!

Kristjan Ilves ja teised nimekad kahevõistlejad alustavad Otepää MK-etapi viimast võistluspäeva suusahüpetega. Otseülekanne algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 11.00.

Kristjan Ilves tegi reedel kodupubliku ees hooaja parima esituse ning kordas laupäeval oma reedest tulemust, saavutades taas teise koha. Eestlasele oli see karjääri kaheksandaks pjedestaalikohaks MK-sarjas. Mõlemal päeval edestas Ilvest üksnes MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber, kes jahib pühapäeval kümnendat järjestikust etapivõitu.

MK-sarja üldarvestuses edestab Riiber (1570 punkti) pühapäevase võistluspäeva eel lähimat konkurenti Stefan Retteneggerit 439 silmaga. Austerlasele järgnevad norralane Jörgen Graabak (1113 p), koondisekaaslane Johannes Lamparter (1040 p) ja Ilves (848 p).

Meeste hüppevõistlus saab alguse kell 11.00 ning 10 km pikkusele murdmaarajale starditakse kell 14.00.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kristjan Ilves on järjekordne paljulubav noor kahevõistleja, kes on järjest tõestanud oma võimekust kõrgel tasemel võistlustel. Tema võimalik sekkumine taas kõrgesse mängu on kindlasti põnev uudis kõigile spordisõpradele Eestis. Ilvese potentsiaal ja pühendumus näitavad, et ta võib tõusta rahvusvahelisel areenil väga kõrgele. Seega tasub kindlasti varuda aega ja jälgida tema arengut ning saavutusi kahevõistluse maailmas. On põnev jälgida, kuidas noor sportlane suudab enda tulevikku kujundada ning Eestit rahvusvahelisel areenil esindada.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Suusarajal kaksikvõidu võtnud norralannad lähevad hüppemäele | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga