Uus “Kung fu panda” kogus avanädalavahetusel Eesti kinolevis üle 35 000 külastuse | Film

2312868hd672t24

Estonia is buzzing with excitement as the new “Kung Fu Panda” movie has exceeded all expectations in its opening weekend, drawing over 35,000 viewers to cinemas across the country. The beloved franchise has once again captured the hearts of audiences with its delightful characters, thrilling action sequences, and heartwarming storylines. From children to adults, fans of all ages have flocked to theaters to experience the latest adventure of Po and his friends. This remarkable turnout is a testament to the enduring popularity of the “Kung Fu Panda” series and its universal appeal to audiences worldwide.

Möödunud nädalal kinodesse jõudnud animaseiklus “Kung fu panda 4” kogus avanädalavahetusel Eestis 35 223 külastust.

Enam kui 35 000 vaatajat kinno toonud “Kung fu panda” neljas osa on sel aastal avanädalavahetusel enim külastusi kogunud film Eesti kinolevis, jättes selja taha hiljuti kinodesse jõudnud “Düüni” teise osa ja veebruari keskel esilinastunud “Elu ja armastuse”.

“Düüni” teine osa kogus möödunud nädalavahetused 8307 vaatamist (kolme nädalaga kokku 56 440 vaatajat). Kodumaine “Elu ja armastus” on viie nädalaga kinno meelitanud 46 521 filmisõpra.

Uute tulijatena jõudis tabelisse veel seiklusfilm “Koer Arthur” (2105 vaatajat) ja märul “Halastamatu maa” (1105 vaatajat). Teist nädalat püsib tabelis ka õudusfilm “Nähtamatu sõber”, mida käis möödunud nädalavahetusel vaatamas 995 inimest (kokku 3470 vaatajat).

Kümnendat nädalat püsib tabelis Yorgos Lanthimose neli Oscarit võitnud “Vaesekesed”, mis on selle ajaga kogunud 26 521 külastust.

yJAQEAVghvpAAAAAElFTkSuQmCC

Uus “Kung fu panda” film oli edukas avanädalavahetusel Eestis, kogudes üle 35 000 külastuse. See näitab selgelt filmi populaarsust ja Eesti publiku huvi animafilmi vastu. Film pakub meelelahutust kogu perele ning on kindlasti üks nendest filmidest, mis jääb meelde ka pärast kinovõistlusi. Usume, et see on vaid algus ja “Kung fu panda” jätkab veel pikalt edukat rada Eesti kinolevis.

Loe rohkem:  Filipp Kruusvall: inimeste päris lood on dokfilmide puhul kõige puudutavam asi | Film
See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga