Uhhuduuri seltskond alustab ETV-s rattaseiklust läbi Lõuna-Ameerika | Tele/raadio

2240490h3319t24

Tere tulemast, kallid vaatajad! Täna õhtul alustab ETV-s põnev rattaseiklus läbi Lõuna-Ameerika, mida juhivad Uhhuduuri seltskonna liikmed. See seiklus viib meid läbi vapustavate maastike, eksootiliste kultuuride ja eheda seiklusrohke kogemuse. Oleme valmis tutvuma erinevate kogukondadega, avastama uusi maitseid ja kogema seiklusi, mis jäävad meie meeltes igavesti. Ärge jätke vahele seda unustamatut seiklust, mis toob teieni Lõuna-Ameerika võlu ja adrenaliini!

Pühapäeval, 4. veebruaril alustab ETV ekraanil oma järjekordset, nüüd juba kuuendat etappi, rattaretke “Ehh, uhhuduur” seltskond.

2002. aastal sai teoks ühe sõpruskonna uitmõte – sõita rattaga üle Himaalaja mäeaheliku. Teekonnal Gobi kõrbest Katmandusse arenes mõte ideeks, sõita muudkui edasi ning teha ühe inimelu jooksul ratastel maakerale tiir peale, alguse ja lõpuga Mongoolia pealinnas Ulaanbaataris. Nii sündis “Ehh, uhhuduur”, unistus, mis on kahekümne aastaga etapikaupa rattasadulas higistades viinud kuus eesti meest läbi Aasia ja Aafrika otsapidi Lõuna-Ameerikasse.

Järjekorras kuuenda etapi sihiks on teekond Peruust läbi Ecuadori, Colombia ja Panama Costa Ricasse. Seigeldes ratastel võib aga olla kindel, et plaanidel on kalduvus kraavi keerata. Linnulennult on teekond kõigest 2500 kilomeetrit, paraku pole rattad linnud ja mehed rataste seljas on aja kulgedes samuti mõnevõrra muutunud.

Ees ootavad pikad kilomeetrid läbi metsiku looduse ja linnadžunglite, saatjaks värvikad kohtumised nii šamaani kui ka kaasmaalastega, kellega teed juhuslikult ristuvad. Vaheldusrikkal teekonnal trotsitakse kõrgushaigust, avastatakse maailma pikim laine Vaikse ookeani rannikul, juuakse igavese nooruse eliksiiri ja kogetakse kurjade vaimude väljaajamist. Rattad lagunevad, aga liiguvad kõigele vaatamata edasi.

Reisiseltskonda kuuluvad grupijuht Hannes Hanso, mehaanik Tanel Rütman, asjaajaja Wend, velsker Kristjan Prii, kroonik Mart Kuusk ja kaameramees Liivo Niglas.

“Ehh, uhhuduuri” uus hooaeg algab ETV-s pühapäeval, 4. veebruaril kell 19.10.

Uhhuduuri seltskonna rattaseiklus läbi Lõuna-Ameerika on põnev ja inspireeriv seiklus, mis pakub kindlasti palju põnevust ka ETV vaatajaile. See annab meile võimaluse näha kaugemaid paiku ning avastada uusi kultuure ja traditsioone. Lisaks on see suurepärane võimalus tutvuda ka Lõuna-Ameerika looduse ja maastikuga. Oleme tänulikud, et selline seiklus jõuab meieni ka teleekraanide kaudu ning saame kaasa elada sellele rännakule mugavalt oma kodust. Soovime Uhhuduuri seltskonnale jõudu ja põnevaid seiklusi nende rattamatkal!

Loe rohkem:  Eelmise nädala teleedetabeli esiviisiku moodustasid ETV saated | Tele/raadio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga