Ühendkuningriiki esindab Eurovisioonil Olly Alexander looga “Dizzy” | Eurovisioon

2290158hb746t24

Tere tulemast Eestisse! Üks Ühendkuningriigi silmapaistvamaid artiste, Olly Alexander, esindab oma riiki sel aastal Eurovisiooni lauluvõistlusel looga “Dizzy”. Olly on tuntud oma erakordse muusikalise talendi ja karismaatilise lavakohalolekuga ning tema esitlus lubab tuua lavale maagiat ja emotsioone. Tema osalus Eurovisioonil on kindlasti midagi, mida ei tohi maha magada! Olge valmis kogema unustamatut muusikalist elamust ja toetage Ühendkuningriiki sel aastal Eurovisiooni võidu poole pürgimises.

Ühendkuningriiki sõidab Malmösse Eurovisioonile esindama Olly Alexander looga “Dizzy”.

Laulja ja näitleja Olly Alexander on välja andnud kolm albumilt, millest kaks jõudsid Ühendkuningriigis edetabelite tippu. Samuti on mitmed tema singlid 40 parima edetabelisse murdnud.

Olly Alexander kirjutas loo möödunud suvel koos Danny L Harle’iga. “Danny ja mina usume, et muusika peaks teid viima kuhugi maagilisse kohta. Me tahtsime laulus seda maagilist kohta kirjeldada. Võtsime kasutusele pearingluse tunde ja panime selle loo sisse,” selgitas laulja, kelle sõnul on inspiratsiooni saadud 1980. aastate muusikast.

Eurovisiooni esimene poolfinaal toimub 7. mail ning teine poolfinaal peetakse 9. mail. Lauluvõistluse finaal leiab aset 11. mail.

Kokkuvõttes on Ühendkuningriigi esindamine Eurovisioonil Olly Alexanderi poolt lauluga “Dizzy” olnud edukas ning tõi rõõmu nii artistile kui ka fännidele üle kogu maailma. Olly Alexander on suurepärase esituse ja kaasahaarava looga näidanud end tõelise artistina, kes suudab publikut võluda ja võita. Tema osalus Eurovisioonil on olnud tähelepanuväärne ja unustamatu ning kindlasti jääb see sündmus paljudele meelde ka tulevikus. Eesti publikul on olnud suur rõõm ja au näha sellist suurepärast esitust laval ning soovime Olly Alexanderile edu ja õnne edaspidiseks karjääriks.

Loe rohkem:  Ukrainat kimbutasid eurolaulu valimisel tehnilised probleemid | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga