Üheksanda lisaminuti värav pikendas tabeliliider Liverpooli võiduseeriat | Jalgpall

2292366h5469t24

Estonia is abuzz with excitement as the table-topping Liverpool secured yet another victory with a dramatic ninth-minute stoppage-time goal. The win extended their unbeaten streak and solidified their position as the team to beat in the league. Fans across the country are celebrating the team’s success and eagerly anticipating their next match. The thrilling game has left everyone on the edge of their seats, proving once again why football is such a beloved sport in Estonia. Liverpool’s dominance on the field continues to captivate audiences and inspire football enthusiasts all around the nation.

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kindlustas laupäeval liidrikohta Liverpool, kes alistas Darwin Nuneze 90+9. minuti väravast 1:0 Nottingham Foresti.

Kahenädalase vigastuspausi järel Liverpooli koosseisu naasnud ja tund aega kestnud mängu järel sisse vahetatud Nunez saatis kohtumise üheksandal lisaminutil peaga väravasse maailmameistri Alexis Mac Allisteri pehme tsenderduse.

Neljanda järjestikuse võidu teeninud Liverpool kasvatas tabeli tipus oma edu taas neljale punktile, pühapäeval võõrustab City Manchesteri derbimängus Unitedit. Esmaspäeval Sheffield Unitediga mängiv Arsenal jääb kolmandana liidritest maha viie punktiga.

Eberechi Eze 59. minuti tabamus viis Crystal Palace’i võõrsil juhtima, aga Tottenham vastas kümne minuti jooksul kolme väravaga ning võitis 3:1. Viigi seadis 77. minutil jalule Timo Werner, kolm minutit hiljem viis Cristian Romero kodumeeskonna juba juhtima ning 88. minutil vormistas lõppskoori Son Heung-Min.

Alexander Isaku, Anthony Gordoni ja Tino Livramento väravad tõid Newcastle’ile Wolverhamptoni üle 3:0 võidu, mis on meeskonnale Premier League’is ühtlasi esimeseks koduvõiduks pärast detsembri keskpaika. Chelsea ei suutnud enamat 2:2 viigist Brentfordi vastu, Lucas Digne 89. minuti värav aitas Aston Villa 3:2 võiduni Lutoni üle.

Loe rohkem:  Kolmel korral kaotusseisust välja tulnud Flora alustas Balti liigat võiduga | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et tabeliliider Liverpool suutis taas näidata oma võimu ja mängulusti, kui nad suutsid üheksanda lisaminuti värava abil pikendada oma võiduseeriat. See võit tõstab Liverpooli enesekindlust ja näitab nende meeskonna vaimu ning võitlusvaimu. Kuigi mõnikord võivad mängud olla keerulised, suudab Liverpool ikkagi leida võimalusi võiduks. Nende fännid on kindlasti rahul sellega, kuidas meeskond on sel hooajal esinenud ja loodavad, et nad suudavad säilitada oma kõrge taseme ka edaspidi.