Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline Tambet Tuisk | Teater

1720567h2152t24

Tere tulemast! Järgmisel nädalal astub “Plekktrummi” saate külalisena üles armastatud Eesti näitleja Tambet Tuisk. Teatrilavalt tuntud Tuisk on tuntud oma mitmekülgse rollivaliku ja karismaatilise lavakohaloleku poolest. “Plekktrumm” on alati olnud koht, kus saame heita pilgu Eesti kultuuriinimeste loomingule ja isiklikule elule ning sellel korral pole erandiks. Seega olge valmis sukelduma põnevasse vestlusse ja avastama rohkem selle andeka näitleja tegemistest teatrimaailmas. Ärge jätke seda saadet vahele!

Järgmisel teisipäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas näitleja Tambet Tuisk.

Eesti ühiskonda kimbutavad vene luurajad, kellest viimane jäi vahele Tartu Ülikoolis. Millistel tingimustel võib inimesest saada reetur ja kuidas mõtestada äraandja psühholoogiat? “Plekktrummi” külaline on näitleja Tambet Tuisk, kes mängib peaosa seriaalis “Reetur”.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval kell 22.00.

Järgmine nädal on “Plekktrummi” saate külaliseks teatri näitleja Tambet Tuisk. See on suurepärane võimalus tutvuda tema loominguga ja kuulda tema kogemusi teatrimaailmas. Tema külastus annab võimaluse saada inspiratsiooni ja teadmisi teatrikunsti kohta. Olge kindlasti valmis kuulama huvitavaid lugusid tema rollidest ja teatriprojektidest. Ärge jätke seda suurepärast võimalust kasutamata!

Loe rohkem:  Kultuuripealinna drag-projekti "Siinpool sood" avab House of Auer | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga