Tiitlikaitsja City jätkab Meistrite liigas võidulainel | Jalgpall

2258730h6802t24

Tere tulemast Eestisse! Meistrite liiga tiitlikaitsja City jätkab võidulainel ja jalgpallifännid üle maailma on sellest vaimustuses. City on tuntud oma võimsa rünnaku ja kindla kaitse poolest ning on taas valmis võitlema silmapaistva tiitli nimel. Nende mäng on täis põnevust ja adrenaliini ning see ei jäta kedagi ükskõikseks. Olge valmis kogema jalgpalli suurimat võitlust ning tulge toetama City meeskonda nende püüdlustes saavutada veel üks Meistrite liiga tiitel!

Jalgpalli Meistrite liigas tehti teisipäeval algust kaheksandikfinaali mängudega.

Tiitlikaitsja Manchester City alistas võõral väljakul FC Kopenhaageni 3:1. Külalismeeskond asus 10. minutil juhtima, mil Phil Fodeni söödust lõi värava Kevin de Bruyne. 34. minutil kinkis City puurilukk Ederson võõrustajale viigivärava, kui andis enda trahvikastist valesöödu, mille realiseeris Magnus Mattsson.

Poolajapausile mindi siiski City juhtimisel, sest esimesel üleminutil taastas külaliste eduseisu Bernardo Silva. Väravalisa tuli alles teise poolaja üleminutitel, kui lõppskoori vormistas Foden ja nõnda teenis tiitlikaitsja Meistrite liigas üheksanda järjestikuse võidu.

Õhtu teises vastasseisus sai 14-kordne tiitlivõitja Madridi Real võõrsil 1:0 jagu RB Leipzigist. Kohtumise ainus tabamus sündis 48. minutil, kui täpne oli Brahim Diaz.

Kolmapäeval lähevad omavahel vastamisi Rooma Lazio – Müncheni Bayern ning Pariisi Saint-Germain – Real Sociedad. Ülejäänud paarid peavad avamängud järgmisel nädalal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tiitlikaitsja City on näidanud tugevat mängu Meistrite liigas, võites järjepanu mitmeid olulisi mänge. Nende võidulaine näitab nende meeskonna tugevust ja pühendumist võistlusele. Eesti jalgpalli fännid on kindlasti rõõmsad nähes City tugevat esitust, mis kindlasti annab neile lootust ja motivatsiooni edaspidiseks. Ootame põnevusega, kuidas tiitlikaitsja edasi oma teekonnal Meistrite liigas esineb.

Loe rohkem:  Debütant Kanada jõudis Copa Americal poolfinaali | Jalgpall