Terve mängu juhtinud Tartu Ülikool teenis koha karikafinaalis | Korvpall

2094821hb309t24

Tartu Ülikool’s impressive performance in the recent game has secured their spot in the cup final, showcasing their dominance and skill on the basketball court. The team’s exceptional play and strategic leadership throughout the match has solidified their place in the upcoming finals, earning them recognition as a formidable force in the sport. With their impressive track record and unwavering determination, Tartu Ülikool is set to make a significant impact in the upcoming cup final, proving themselves as true contenders for the title.

Neljapäeval selgus Eesti meeste korvpalli Kaamose karikavõistlustel teine finalist, kui Tartu Ülikool Maks & Moorits koduväljakul Pärnu Sadamast 70:55 jagu sai.

Tartu klubi alustas kohtumist hästi ning läks 6:0 juhtima, võites avaveerandi 14:12. Teisel veerandil paisus edu ühel hetkel 12-punktiliseks, kuid Pärnu lihvis poolajaks vahe viiele punktile. Tartu Ülikool ei lubanud vastast kolmandal veerandil kuigi palju lähemale ning läks otsustavale veerandile vastu 50:41 eduseisul.

Tartlased saavutasid kohe neljanda veerandi alguses kahekohalise edu ning ei lasknud seda enam käest, juhtides ühel hetkel 20 punktiga. Kohtumise lõpuks jäi tabloole kodumeeskonna 70:55 (14:12, 17:14, 19:15, 20:14) võit.

Võitjate eest tõid nii kapten Märt Rosenthal kui Devin Harris 16 punkti, Rosenthal lisas sellele veel üheksa lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Harris haaras neli lauda ja jagas viis korvisöötu. Kaotajate eest oli parim Troy Barnies, kes panustas 12 punkti ja nelja lauaga.

Tartu Ülikool Maks & Moorits läheb karikavõistluste finaalis vastamisi Viimsi alistanud BC Kalev/Cramoga. Kohamängud toimuvad laupäeval Kuressaares, pronksimäng algab kell 14.00 ning finaal kell 17.00.

Loe rohkem:  New Orleans püstitas NBA-s klubi punktirekordi | Korvpall

Kokkuvõttes võib öelda, et Tartu Ülikooli meeskond näitas tugevat mängu ning teenis kindlalt koha karikafinaalis. Nende tugev juhtimine ja visadus kogu mängu vältel tegid neist väärika võitja ning andsid fännidele põhjust uhkust tunda. See tulemus näitab, et meeskond on hästi ette valmistatud ja võimeline tipptasemel mänge mängima. Loodame, et finaalis suudavad nad säilitada sama võiduka vormi ning tuua koju karikavõidu!