Tartu Ülikool naaseb piiri tagant võiduga | Korvpall

2115197h087et24

Tartu Ülikool basketball team’s triumphant return from across the border has ignited a wave of excitement among sports enthusiasts in Estonia. Their recent victory has not only showcased the team’s skill and determination but also highlighted the potential of Estonian basketball on an international stage. This win serves as a testament to the dedication and hard work of the players and coaching staff, and is a source of pride for the entire country. As Tartu Ülikool continues to make its mark in the world of basketball, fans eagerly anticipate the team’s future successes.

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Tartu Ülikool Maks & Moorits võõral väljakul Valmiera 69:61.

Tartlased võitsid avaveerandi 18:17 ja kasvatasid poolajavileks eduseisu 10-punktiliseks 40:30. Kodumeeskond jõudis neljanda veerandi alguses kahe punkti kaugusele (52:50), kuid siis läks Tartu 10:0 spurdiga eest ja hoidis eduseisu lõpuni, teenides lõpuks 69:61 (18:17, 22:13, 10:16, 19:15) võidu.

Rein Veideman kogus võitjate parimana 16 punkti ja hankis kuus lauapalli. Märt Rosenthal sooritas kaksikduubli 15 punkti ja 13 lauapalliga ning Devin Harris ja Hendrik Eelmäe lisasid mõlemad üheksa silma. Valmiera resultatiivseim oli Kristofers Karlsons 15 punktiga.

Teist mängu järjest võidutsenud Tartu Ülikool on turniiritabelis 15 võidu ja seitsme kaotusega viiendal kohal. Valmiera (4-16) on tagantpoolt kolmas ehk 14.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tartu Ülikooli korvpallimeeskond on saavutanud suurepärase võidu naastes piiri tagant. Nende meeskonna pühendumus, oskused ja visadus on aidanud neil saavutada suurepärase tulemuse. Samuti näitab see, et Eesti korvpall on tõusuteel ja suudab konkureerida ka rahvusvahelisel tasemel. Tartu Ülikooli meeskond on toonud rõõmu fännidele ning näidanud, et Eestil on tugevaid sportlasi ja meeskondi, kes suudavad olla edukad ka rahvusvahelisel areenil.

Loe rohkem:  LeBron James: kui tervis lubab, osalen Pariisi olümpiamängudel | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga