Tartu Ülikool jättis Taani klubi üsna kuivale | Korvpall

2177854hdd5ct24

Tere tulemast Tartu Ülikooli! Hiljutine kohtumine Taani klubi vastu oli tõeline pingelõdvestaja. Meie meeskond näitas tõelist võitlusvaimu ja jättis vastased üsna kuivale. See oli võidukas hetk, mis tõstis meie klubi au seitsme korruselisele ja kinnitas meie tugevat positsiooni korvpalli maailmas. Tartu Ülikooli korvpall on alati olnud eesrindlik ja meie tulemused räägivad enda eest. Oleme uhked oma meeskonna üle ja ootame kõiki toetajaid meie järgmistele mängudele! Aitäh, et olete osa meie korvpalli perekonnast!

Tartu Ülikool Maks & Moorits alistas Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL) Taani klubi Svendborgi 83:41 (28:12, 17:18, 18:5, 20:6) ja teenis ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu.

Tartu läks kohe mängu alguses 15:2 juhtima ja lasi teisel poolajal visata külalistel vaid 11 punkti. Svendborgi visketabavus väljakult oli lõpuks vaid 26,7%, seejuures tabasid nad ka vaid iga kolmanda vabaviske (6/18).

Märt Rosenthal ja Anatoli Šundel viskasid Tartu kasuks 15 punkti, Rain Veideman lisas 12 silma. Aaron Menzies aitas 11 punkti kõrval ka 14 lauapalliga. Svendborgi resultatiivseim oli 11 silmaga Hameir Wright.

Tartu Ülikoolil on nüüd A-grupis neli võitu ja üks kaotus. Järgmine mäng peetakse selles liigas 22. jaanuaril võõrsil Poola klubi Lubliniga, kes on võitnud seni neljast mängust ühe. Svendborg on kaotanud kõik viis senipeetud mängu.

Kohtumine Tartu Ülikooli ja Taani klubi vahel näitas tõelist võitlust ja põnevust. Kuigi Taani klubi suutis mängu jooksul mitmel korral püsida konkurentsis, oli Tartu Ülikooli meeskond siiski ülekaalukas. Nende kindel mängustrateegia ja meeskonnatöö võimaldas neil saavutada muljetavaldava võidu. See tugevdab Tartu Ülikooli mainet nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil ning jätab kindlasti pikaajalise positiivse mälestuse nii mängijatele kui ka fännidele. Kokkuvõttes võib öelda, et Tartu Ülikool jäi tõepoolest Taani klubile üsna kuivale.

Loe rohkem:  Konontšuk debüteeris Saksamaal võiduga, Kriisa näitas täpset viskekätt | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga