TÄNA OTSE | Jakob Kulbin teeb lõpuks kodusel MM-il esimese stardi | Laskesuusatamine

2206681he1fct24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Täna on eriline päev, sest meil on au jälgida Eesti laskesuusataja Jakob Kulbini esimest starti kodusel MM-il. See on hetk, mida oleme kaua oodanud ja millesse panustanud kogu oma südamest. Kulbin on tõeline talent ja tema võistlustulle astumist ootavad fännid üle kogu maailma. Olge valmis tunnetama põnevust ja pinget, kui Jakob Kulbin võtab rajale ning näitab oma oskusi ja tahet võita!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on teisipäeval kavas noorte sprindid. Otseülekanne noormeeste sprindist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 10.20. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Stardinimekirjas on 115 sportlast, nende seas ka neli eestlast. Esimesed distantsid kerge haiguse tõttu vahele jätnud Jakob Kulbin, kes tuli sel distantsil kaks aastat tagasi noorte maailmameistriks, kannab Otepääl stardinumbrit 15.

Lisaks lähevad Eesti eest rajale Yaroslav Neverov (nr 51), Armin Aun (74) ja Daniel Varikov (105). Tiitlikaitsja on norralane Kasper Kalkenberg, kes stardib numbri all 20.

Kokkuvõttes võib öelda, et Jakob Kulbinu esimene stardikoht kodusel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel on suur saavutus nii temale kui ka kogu Eestile. See näitab tema pühendumist ja treeningute tulemuslikkust ning toob rõõmu kõikidele tema fännidele. Ootame põnevusega tema esimest stardi ja loodame, et ta suudab oma parima anda ning Eestit uhkelt esindada. Soovime talle edu ja rohkesti õnne!

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Mis koha Eesti meesjuuniorid teatesõidus teenivad? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga