Tammemaa ja Tähe klubi kaotas Meistrite liiga veerandfinaali avamängu | Võrkpall

2271495h163dt24

Tammemaa and Tähe club suffered a tough loss in the opening match of the Champions League quarterfinals. The highly anticipated game ended with a disappointing result for the Estonian volleyball team, leaving fans and supporters stunned. As the team regroups and looks ahead to the next match, the pressure is on to deliver a strong performance and turn the tide in their favor. With the support of their loyal fans, Tammemaa and Tähe are determined to bounce back and prove themselves in the upcoming matches.

Eesti võrkpallurite Timo Tammemaa ja Robert Tähe klubi Berliini Recycling Volleys kaotas Meistrite liiga avamängu kodus Itaalia klubile Trentino 0:3 (18:25, 17:25, 17:25).

Tammemaa käis platsil kahes esimeses geimis, tuues omadele kaks punkti (-2). Täht kuulus meeskonna koosseisu, aga püsis kogu kohtumise pingil.

Berliini resultatiivseim oli üheksa punktiga Marek Sotola (+7). Trentino kasuks tõi Daniele Lavia 21 (+15) ja Alessandro Michieletto 19 (+12) punkti.

Seeria korduskohtumine peetakse neljapäeval, 29. veebruaril Trentinos.

Eelmises ringis oli Berliini klubi kukutanud konkurentsist Märt Tammearu klubi Toursi.

Kuigi Tammemaa ja Tähe klubi kaotasid Meistrite liiga veerandfinaali avamängu, tuleb neil säilitada lootust ja keskenduda tulevastele mängudele. Oluline on õppida vigadest ja parandada taktikat, et tulevikus paremini esineda. Klubi ja fännid peaksid jääma positiivseks ning toetama meeskonda kaotusest hoolimata. Veerandfinaal on alles algus ning kõik on veel võimalik. Tugev meeskonnatöö ja pühendumus võivad aidata neil tulevastes mängudes võidurõõmu maitsta. Ees on veel palju võimalusi ja lootust võidule.

Loe rohkem:  Võrkpalli naiste Balti liigas selgus esimene finaalturniiril osaleja | Võrkpall