Tammeka hankis madalamast liigast väravaküti | Premium liiga

2262108h74c1t24

Tammeka, üks Eesti tuntuimaid jalgpalliklubisid, on teinud murrangulise käigu, võttes endale madalama liiga väravaküti ning viies ta Premium liigasse. See samm on tõestuseks klubi ambitsioonikusest ja soovist pakkuda fännidele parimat jalgpalli elamust. Uue tulijana on väravaküti liitumine tõotamas suuremat edu ja potentsiaali võistluste võiduks. Tammeka fännid ja jalgpallisõbrad üle Eesti on elevil selle uue arengu üle ning ootavad huviga, kuidas väravaküti lisandumine võib muuta meeskonna dünaamikat ja mängustiili.

Eelmisel hooajal alles üleminekumängude järel koha kõrgliigas säilitas Tartu JK Tammeka täiendas rivistust ründaja Priit Peedoga.

28-aastane Peedo on eelmise hooaja tugevuselt kolmanda liigataseme ehk Esiliiga B parim väravakütt kokku 36 tabamusega. Ta esindas hooaja neljandana lõpetanud Tartu Kalevit.

Peedo on pärit Tammeka noortesüsteemist, kuid siirdus 2015. aastal Ameerika Ühendriikidesse Warneri ülikooli ning pärast naasmist 2018. aastal esindas madalamates liigades Tartu klubisid Welcot ja Kalevit.

“Hea meel on olla tagasi Tammekas, kus minu jalgpalliteekond alguse sai,” sõnas Peedo klubi teate vahendusel. “Loodan anda lisakäigu ja aidata klubil eesmärkide poole liikuda. Meeskond on mind väga hästi vastu võtnud – ootan põnevusega uut hooaega.”

Tartu JK Tammeka jaoks algab Premium liiga hooaeg 3. märtsil võõrsil JK Tallinna Kalevi vastu.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tammeka otsus hankida madalamast liigast väravakütt on tark samm nende meeskonna jaoks. Uue mängija lisamine võib anda meeskonnale vajaliku tugevuse ja sügavuse ründeliinile, mis võib parandada nende võimalusi Premium liigas. Samuti näitab see klubi pühendumist ja soovi jõuda kõrgemale tasemele Eesti jalgpallis. Loodame, et uus väravakütt aitab Tammekal saavutada nende eesmärke ja teeb oma panuse meeskonna edu saavutamisel.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Flora läks teise poolaja alguses Kalevi vastu juhtima | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga