TalTechi korvpallimeeskond sai Eesti-Läti liigas 33-punktilise kaotuse | Korvpall

2237190h8a58t24

Tallinna Tehnikaülikooli korvpallimeeskond koges Eesti-Läti liigas rasket kaotust, jäädes vastastele 33 punktiga alla. Kuigi tulemus võib tunduda pettumust valmistav, näitab see meeskonna visadust ja pühendumust mängule. Sellised kaotused on osa spordist ning need annavad meeskonnale võimaluse õppida ja kasvada. TalTechi korvpallimeeskond on tuntud oma kireva mängustiili ja võitlusvaimu poolest ning kindlasti on neil plaanis näidata end järgmistel mängudel tugevamana. Nende pühendumus ja võitlusvaim teevad neist tõeliseks spordi kangelasteks.

TalTech/Optibet rändas kolmapäeval korvpalli Eesti-Läti liiga raames Ogresse, kuid pidi seal võõrustaja selget 89:56 paremust tunnistama.

Hea hooga alustanud TalTech asus avaveerandil kohtumist seitsmega juhtima, kuid loovutas eduseisu ning kaotas veerandi ühega. Teise veerandi alguses sai Eesti klubi veel korra juhtima, kuid Ogre pani siis paremuse maksma ning võitis poolaja 43:32.

Kolmandal veerandil Läti klubi hoogu maha ei võtnud ning läks otsustavale veerandile vastu 66:44 eduseisul, realiseerides kohtumise lõpus kindla 89:56 (21:20, 22:12, 23:12, 23:12) võidu.

Nii Rihards Zebergs kui Andrew Deshawn Corum panustasid võidumängus 15 punktiga, Corum haaras lisaks veel 14 lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Veel kolm Ogre mängijat skoorisid vähemalt 12 punkti.

TalTechi eest oli resultatiivseim kapten Oliver Metsalu, kes lõpetas mängu 12 punkti, nelja korvisöödu ja ühe lauapalliga. Gregor Ilves lisas omalt poolt kümme silma, kaks lauda ja kaks vaheltlõiget.

Kolmapäeva õhtul peeti ühisliigas ka teine mäng, kui Riia VEF kodus Läti Ülikooli 79:74 (18:19, 22:21, 21:8, 18:26) alistas.

VEF on võitnud 22 kohtumisest 17 ning hoiab liigatabelis kolmandat kohta. Ogre on teeninud 21 mänguga 12 võitu ja on seitsmendal kohal, neile järgneb viimasel play-off kohal TalTech, kes on võitnud kümme mängu ja kaotanud 12. Läti Ülikool on kolme võidu ja 19 viimasel kohal. Tabeliliidrina jätkab BC Kalev/Cramo, kes on sel hooajal 23 mängust kaotanud vaid ühe. Tiitlikaitsja Prometei on 17 võidu ja kahe kaotusega teisel kohal.

Loe rohkem:  Drell mängis taas resultatiiivselt, aga Windy City kaotas jälle | Korvpall

Eesti-Läti liiga põhihooaeg lõppeb 24. märtsil.

In conclusion, TalTech’s basketball team faced a tough loss in the Estonian-Latvian League, losing by 33 points. While this defeat may be disappointing, it is important for the team to regroup, learn from their mistakes, and come back stronger in the next game. The best teams use their losses as motivation to improve and work harder. TalTech has shown great potential in the past, and with determination and hard work, they can bounce back from this setback. The support of their fans and the dedication of the players and coaching staff will be crucial in turning things around for the team.