Baskonia sai Eesti fänniarmee ees koslepi | Korvpall

2318076hea1dt24

Baskonia basketball team recently found themselves in the midst of an enthusiastic fan army in Estonia. The support from the passionate Estonian fanbase has been nothing short of a boost for the team, igniting a newfound energy and spirit within the players. With their unwavering dedication and overwhelming presence, the Estonian fans have become an integral part of the team’s success, creating an electrifying atmosphere at every game. The bond between Baskonia and their Estonian supporters is a powerful testament to the unity and passion that basketball brings to fans worldwide.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia pidi Euroliiga 31. voorus võõrsil Kaunase Žalgirise selget paremust tunnistama.

Baskonia alustas kohtumist hästi ja haaras esimesel veerandil 15:9 eduseisu, kuid ülejäänud veerandaeg kulges võõrustaja dikteerimisel. Žalgiris võitis avaveerandi 25:17.

Baskonia veetis järelejäänud mänguaja tagaajaja rollis ja kuigi kolmandal veerandil saadi vahe korraks kuuele punktile, siis peagi kasvatas Žalgiris vahe taas kahekohaliseks. Kodumeeskond võttis lõpuks veenva 94:76 (25:17, 23:17, 23:23, 23:19) võidu.

Žalgirise võitu panustas enim tagamängija Keenan Evans, kes viskas üleplatsimehena 20 punkti, jagas neli resultatiivset söötu ja noppis kaks lauapalli. Kevarrius Hayes toetas 17 ja Edgaras Ulanovas 11 silmaga.

Baskonia resultatiivseimaks osutus Codi Miller-McIntyre 16 punkti ja seitsme tulemusliku sööduga. Markus Howardil oli kolmepunktijoone taga kehv viskepäev, tabades üheksast kaugviskest kaks ja lõpetades 14 punktiga.

Ligi 2000 Eesti fänni silme all mänginud Kotsar sai 13 minutit mänguaega, mille jooksul tõi seitse punkti (kahesed 3/5, vabavisked 1/2), võttis ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi ühe pallikaotuse. Raieste mänguaega ei teeninud.

Euroliigas teist mängu järjest kaotanud Baskonia (16-15) paikneb turniiritabelis üheksandal real. Žalgiris (13-18) on 15. positsioonil.

Loe rohkem:  Kullamäe tegi Lipsu endise klubi vastu hea mängu | Korvpall

Baskonia sai Eesti fänniarmee ees koslepi ehk võitis Eesti fännide ees rasket lahingut. See näitab, kui suur ja kirglik on Eesti korvpalli fännibaas ning kui oluline on fännide toetus meeskonnale. Baskonia võit Eesti fännide ees on kindlasti suur saavutus ning tõstab nende usaldusväärsust ja populaarsust Eesti spordirahva seas veelgi. Loodame, et see positiivne kogemus innustab Baskoniat jätkama head mängu ning meie fännide toetus on neile alati kindel seljatagune.