TalTechi ilus seeria jätkus ka Võru vastu | Võrkpall

2175223ha370t24

TalTech’s impressive winning streak continued as they secured another victory against Võru in an intense volleyball match. The team’s exceptional performance and unwavering determination has solidified their position as a force to be reckoned with in the league. With each game, they showcase their incredible skill and teamwork, leaving fans in awe of their talent. The anticipation and excitement surrounding their matches only continues to grow as they strive for greatness. Estonian volleyball enthusiasts can’t help but be captivated by TalTech’s beautiful series of victories.

Tiitlikaitsja TalTech jätkab naiste võrkpalli meistriliigas puhaste paberitega, kui võttis teisipäeval juba 13. järjestikuse võidu.

Koduseinte toetust nautinud TalTech võitis BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vastu esimese geimi 25:10 ja teise 25:18, vahendab kohtumise käiku volley.ee. Kolmandat geimi alustas paremini Võru esindus, kes pööras 1:3 kaotusseisu 6:3, 10:6 ja 13:9 eduseisuks. Õige pea särasid tablool 15:15 ja 19:19 viiginumbrid, kuid geimi lõpus olid kindlamad võõrustajad, kes saavutasid 25:21 paremusega 3:0 (25:10, 25:18, 25:21) mänguvõidu.

Võitjate poolel käisid väljakul kümme mängijat ja kõik avasid ka punktiarve. Suurima saagi kogus Marily Lass, kelle arvele kogunes 17 punkti ja kelle efektiivsusnäitaja oli +15. Nette Peit lisas 14 ja Dzintra Lember 13 punkti. Haide Haring tõi võrulannadele üheksa punkti.

Koduvõistkond oli selgelt parem rünnakul, kus näidati 58-protsendilist efektiivsust. Võru esinduse sama näitaja oli 35 protsenti. Selge vahe tuli sisse ka servil, kus TalTech lõi viie eksimuse juures 13 ässa. Kaotajad patustasid servil kolmel korral ja lõid kuus ässa.

Ainsana kaotuseta püsiv TalTech hoiab maksimaalse 39 punktiga turniiritabelis esikohta, edestades lähimat jälitajat Tartu Ülikool/Bigbanki viie punktiga. Ainsana võiduta jätkav BARRUS/Võru Võrkpalliklubi 12 mänguga punktiarvet avanud ei ole.

Loe rohkem:  Tartu Bigbank kaotas maratonmängu järel tabeli eelviimasele | Võrkpall

Kokkuvõttes võib öelda, et TalTechi võrkpallimeeskond jätkas oma võidukat seeriat ka Võru vastu. Meeskond näitas jälle suurepärast meeskonnatööd ja võistlusvaimu, võites mängu kindlalt. Nende pühendumus ja oskused on muljetavaldavad ning kindlasti teeb see nende fännid õnnelikuks. Järgnevad mängud toovad kindlasti kaasa uusi väljakutseid, kuid meeskond on näidanud, et nad suudavad neile vastu astuda. Loodame, et TalTechi võrkpallimeeskond jätkab oma võidukat seeriat ka tulevikus.