Tallinnas asuv spordibaar näitab Venemaa jalgpallimängu | Välismaa

2291136hcb96t24

Tere tulemast spordibaari Tallinnas, kus saad nautida vene jalgpalli otse-eetris! Oleme loomas unikaalset kogemust spordisõpradele, pakkudes võimalust jälgida põnevat jalgpallimängu Venemaa meeskonna vastu. Tulge ja elage kaasa oma lemmikmeeskonnale koos sõpradega, naudes samal ajal maitsvat toitu ja jooke meie hubases atmosfääris. Spordibaar on loodud spetsiaalselt selleks, et tuua inimesed kokku ja jagada ühiseid emotsioone spordisündmuste ajal.Ärge jätke seda võimalust kasutamata, liituge meiega ja jagage rõõmu jalgpallist!

Tallina spordibaaris Mimino käis laupäeva õhtul Vene jalgpalliklubide Zenit ja Spartak mängu otseülekanne. Klubi omaniku sõnul saab baar pilti interneti kaudu Vene NTV telekanalilt.

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti (TTJA) sõnul kuulub telekanal NTV Venemaa 53 telekanali hulka, mis on Euroopa Liidu sanktsioonide all.

Samuti seisab TTJA vastuses “Aktuaalsele kaamerale”: “Sanktsioonide tõttu on vaid piiratud spordiülekannete vaatamise viisid, sest mitmed telekanalid, mis muu sisu hulgas näitavad ka spordiülekandeid, on sanktsioonide all. Kui aga ülekannet näitab telekanal, mis ei ole sanktsioonide all, siis selle sisu avalikult baaris esitlemine ei ole keelatud. Sel juhul ei ole tegevus ebaseaduslik, vaid langeb pigem eetika ja moraali kategooriasse.”

Baari omaniku Imedi Kekeišvili sõnul tema ja tema klientide jaoks on sport poliitikast väljas.

“Me ei sekku poliitikasse. Me lihtsalt naudime ilu. See on Vene jalgpalli aastamäng. Me tahame lihtsalt seda vaadata. Ma ei arva, et me midagi rikume. Kui aga same ametliku kirja, et Vene jalgpalli näidata ei tohi, siis see on poliitiline otsus ja loomulikult me seda enam ei näita,” ütles ta.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tallinnas asuv spordibaar on populaarne koht, kus saab nautida erinevaid spordiüritusi, sealhulgas ka Venemaa jalgpallimänge. See annab välismaalastele võimaluse tunda end koduselt ja jälgida oma lemmikmeeskonna mänge. Spordibaarid on olulised kogukonna kohtumispaigad ja loovad positiivse atmosfääri spordi entusiastidele. Venemaa jalgpallimängude näitamine Tallinnas aitab luua sildu erinevate riikide vahel ning edendab sportlikku vaimu ja rahvusvahelist koostööd.

Loe rohkem:  Tokajev nimetas ametisse uue Kasahstani peaministri | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga