Suvisel Taff:festil saavad jälle kokku jazz ja räpp | Muusika

2292420h9ea0t24

Suvel toimub Eestis mitmeid muusikafestivale, kuid üks erilisemaid on kindlasti Taff:fest, kus kohtuvad jazz ja räpp. Erinevate muusikastiilide fännid saavad ühes kohas nautida mitmekülgset ja dünaamilist muusikaelamust. Taff:fest ei ole pelgalt lihtsalt muusikafestival, vaid ka platvorm, kus kohtuvad erinevad kultuurid ja stiilid, luues ainulaadse atmosfääri. See on sündmus, mis ühendab muusikaarmastajaid üle kogu maailma ja pakub unustamatuid hetki kõigile kohalviibijatele.

Viienda džässifestivali Taff:fest raames toimub taas kontsert “Rap’n’jazz”, kus Tafenau bändiga astuvad üles räpparid Villemdrillem ja Reket. Samanimeline kontsert toimus mullu ka Jazzkaarel.

Festivali kunstiline juht, saksofonist Raivo Tafenau kinnitas, et TAFF:fest tuleb taas suure hooga. “Muljetavaldavalt head muusikud ja erilised koosseisud, mida mujal festivalidel ei näe ega kuule. Kui lisada veel Lossihoovi suursugune õdusus ning intelligentne publik, siis on oodata taaskord meeliülendavat nädalavahetust.”

Festivalil astuvad üles Mingo Rajandi oma uue ansambliga, Eesti gypsy-jazz’i ansambel Titoks üllatuskülalistega, Estonian Voices toob festivalile oma uue albumi esitluskontserdi. Džässkavaga astub üles Ewert Sundja koos Peedu Kassi ansambliga, samuti esineb Taff:festil laulja-laulukirjutada Liina Saar.

Raivo Tafenau tähistab oma 60. sünnipäeva-aastat kavaga “Ice on Ipanema” koos lauljatar Susanna Aleksandraga.  Tõnu Naissoo Trio toob endaga kaasa noore saksofonisti Nikita Korzouni, rahvusvaheline Agan-Viinikainen kvartett on kutsunud koos endaga lavale Karmen Rõivasseppa.

Taff:fest toimub sel aastal 19. kuni 20. juulini Haapsalu linnuses.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et suvisel Taff:festil kerkivad esile nii jazz kui ka räppmuusika kõlavõlu. Festival pakub ainulaadset võimalust nautida erinevate žanrite kooslust ning avastada uusi põnevaid artiste. Looduskaunis keskkonnas toimuv muusikafestival pakub unustamatut kogemust nii muusikasõpradele kui ka avastajatele. Taff:festil saavad kokku erinevad muusikastiilid ja publik, luues unustamatu õhkkonna ja meelelahutuse kõigile osalejatele.

Loe rohkem:  Eesti Festivaliorkester alustab Pärnus Euroopa turneed | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga