Suursoosik Lõuna-Korea langes poolfinaalis | Jalgpall

2248179h9ab5t24

Tere tulemast! Täna räägime jalgpalliuudistest, mis on kõneaineks kogu maailmas. Suursoosik Lõuna-Korea langes poolfinaalis! See uudis on üllatav paljudele ja paneb jalgpallisõpru üle kogu maailma rääkima. Lõuna-Korea meeskond on alati olnud tugev ja nende kaotus on kindlasti šokeeriv. Vaatame lähemalt, mis juhtus ja millised on reaktsioonid nii meeskonna fännide kui ka ekspertide poolt. Olge valmis sisse elama ja kaasa mõtlema selle põneva spordisündmuse üle!

Jalgpalli Aasia meistrivõistluste esimese finaalikoha haaras endale Jordaania, kes alistas poolfinaalis suursoosiku Lõuna-Korea 2:0.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega sai Jordaania kaane pealt 53. minutil, kui Mousa Al-Tamari eeltöö realiseeris Yazan Al-Naimat. Väravalisa tuli veerand tundi hiljem, mil Al-Tamari võitis palli enda väljakupoolel ja tormas seejärel väljaku teise otsa, kus ta lõpetuseks palli vastaste väravasse kõmmutas.

Lõuna-Korea tuli küll turniiri jooksul korduvalt lõpuminutitel kaotusseisust välja, kuid Jordaania suutis sel korral nende meeleheitlikke rünnakuid peatada ja magusa 2:0 võidu võtta.

“Ma ei oska midagi öelda. Me andsime endast parima. Mul on väga kahju, et mäng niimoodi lõppes,” ütles Lõuna-Korea kapten Son Heung-Min. “Jordaanial on käsil uskumatu teekond. Nad väärisid võitu. Suured kiitused Jordaaniale. Soovin neile ainult parimat.”

Jordaania jõudis Aasia meistrivõistlustel esmakordselt finaali, kus kohtutakse Iraani või tiitlikaitsja Katariga. Teine poolfinaal toimub kolmapäeval.

Kahjuks langes meie suursoosik Lõuna-Korea poolfinaalis, kuid tuleb tunnustada nende meeskonna võitlusvaimu ja pühendumist. Nad tegid suurepärase turniiri ja tõestasid end tugeva konkurendina. Kuigi tulemus ei olnud soovitud, on meil siiski põhjust olla uhked nende saavutuste üle. Lõuna-Korea on näidanud, et neil on potentsiaali ja võimeid ning me ootame huviga nende järgmisi esinemisi rahvusvahelistel jalgpalliväljakutel. Aitäh, Lõuna-Korea meeskond, et tõite meile põnevaid ja emotsiooniderohkeid hetki!

Loe rohkem:  Man City lükkas Tottenhami konkurentsist | Jalgpall