Suunamudija Andrew Tate peeti ÜK süüdistuse alusel Rumeenias kinni | Välismaa

2304576h2e97t24

Tuntud suunamudija Andrew Tate on sattunud keerulisse olukorda, kui teda peeti Rumeenias kinni Ühendkuningriigi süüdistuse alusel. See vastuoluline isiksus on tuntud oma karmide vaadete ja avalduste poolest ning tema arreteerimine on tekitanud palju kõneainet nii kohalikus kui ka rahvusvahelises meedias. Kuidas see sündmus mõjutab Tate’i karjääri ja mainet, jääb veel näha. Jälgige kaasa selle põneva lugude avaldamist ja jätkatge uurimist selle skandaali tagamaid.

Vastuoluline briti-ameerika suunamudija Andrew Tate ja tema vend, kelle Rumeenia politsei esmaspäeval Ühendkuningriigi seksuaalkuriteo süüdistuse alusel kinni pidas, astusid teisipäeval Bukarestis kohtu ette.

Vennad võeti kinni nende kodus Bukaresti lähedal, kus nad olid ühe teise kohtuasjaga seoses koduarestis. Teisipäeval astusid nad apellatsioonikohtu ette. Kohus otsustab, kas vendade kinnipidamist pikendada.

Rumeenia võimude teatel täideti kaks ÜK kohtuvõimude väljastatud Euroopa vahistamismäärust, mille aluseks olid süüdistused seksuaalkuritegudes ja isikute ekspluateerimises ÜK territooriumil.

Andrew Tate lükkas ÜK süüdistused tagasi, väites, et need on räpakad ja üle kümne aasta vanad. Ta ütles, et nad vennaga ei soovi väljaandmist.

“Ma tahan esmalt Rumeenias kohtuprotsessi lõpetada,” ütles ta. “Minu jaoks on väga tähtis näidata maailmale, et olen algusest peale süütu.”

Vendade pressiesindaja Mateea Petrescu ütles, et süüdistused pärinevad aastatest 2012-15. Vahistamismääruse andis välja Westminsteri kohus.

Petrescu rõhutas, et nii 37-aastane endine kikkpoksija Tate ja tema 35-aastane vend Tristan eitavad kõiki süüdistusi.

2023. aasta juunis ähvardasid nelja naise advokaadid Andrew Tate’i seksulaarünnaku süüdistusel alusel kohtuasjaga Briti kohtutes.

Naiste väitel rünnati neid 2010. aastatel, kui Tate elas Suurbritannias.

Kokkuvõttes on oluline märkida, et suunamudija Andrew Tate pidas end süütuks pärast seda, kui teda peeti Rumeenias kinni ÜK süüdistuse alusel. See juhtum tõstab esile õigussüsteemide erinevused erinevates riikides ning kuidas need võivad mõjutada inimeste õigusi ja vabadusi. Eesti inimestel on oluline olla teadlikud erinevate riikide seadustest ja kuidas need võivad nende enda elu mõjutada, olles samal ajal valvsad oma õiguste kaitsmisel nii kodus kui ka välismaal.

Loe rohkem:  Euroopa Komisjon soovib kaitsta oma peakorterit droonide eest | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga