Sulailm muudab autospordikalendrit, Otepää talveralli toimub | Autosport

2238438h467dt24

Tere tulemast Eestisse! Kui otsite põnevat autospordisündmust, siis olete õiges kohas. Sel aastal on tavaliselt Otepää talverall toimuma peaks, kuid sulailm muudab autospordikalendrit märkimisväärselt. See on kindlasti midagi, mida autospordi fännid ei taha maha magada. Otepää talveralli on alati olnud üks oodatumaid sündmusi Eesti autospordi kalendris, toimudes võimsatel lumistel radadel ja meeldejäävaid vaateid pakkudes. Olge valmis kogema adrenaliinirohket etendust ja meelelahutust ning nautige Eesti kaunist talveilmast!

Mitmed sel nädalavahetusel toimuma pidanud Eesti autospordivõistlused on sulailma tõttu edasi lükatud või jäävad ära.

3. veebruarile planeeritud Piiroja Karika esimene ja Lõuna-Eesti Karika kolmas etapp jääb ära, samale päevale kavandatud Simuna talvesprint on lükatud 18. veebruarile. vahendab autosport.ee.

4. veebruarile kavandatud crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste etapp on edasi lükatud, kuid uus aeg pole veel teada. 3. veebruarile planeeritud superkross on samuti edasi lükatud. Uue kuupäeva teatab korraldaja esimesel võimalusel.

Otepää talveralli toimub plaanipäraselt 2. ja 3. veebruaril.

Kokkuvõttes võib öelda, et sulailm mõjutab oluliselt autospordikalendrit, eriti talvist rallihooaega. Otepää talveralli toimumine on suurepärane uudis nii võistlejatele kui ka rallifännidele. Kuigi ilmaolud võivad olla ettearvamatud, on oluline, et korraldajad ja võistkonnad suudaksid kohaneda ja leida lahendusi, et tagada sündmuse sujuv toimumine. See näitab autospordi kohanemisvõimet ja visadust ning annab fännidele võimaluse nautida tipptasemel rallisõitu ka keerulistes ilmastikuoludes. Otepää talveralli toimumine on suurepärane näide sellest, kuidas sport suudab ületada loodusjõudude takistusi.

Loe rohkem:  Viljandi jäärajasõidul võidutses Aarma, naistest taas parim 15-aastane Koha | Autosport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga