St. Pauli naasis võidusoonele, Mets sai põrutada | Jalgpall

2301369h4288t24

Tere tulemast Eesti jalgpalli uudiste maailma! Viimaste uudiste kohaselt on St. Pauli naasnud võiduloole pärast edukat mängu, samal ajal kui Mets sai ebatõenäolise põrutuse. See on tõeliselt põnev aeg Eesti jalgpallifännidele, kui nii positiivsed kui ka negatiivsed uudised hoogsalt levivad. Jääge meiega, et saada rohkem teavet kõige värskemate jalgpalliuudiste kohta.

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa koduklubi St. Pauli alistas Saksamaa esiliiga kohtumises Berliini Hertha 2:0. Eestlasest keskkaitsja mäng sai paraku enneaegse lõpu.

Koduväljakul mänginud St. Pauli otsustas kohtumise saatuse juba avapoolajal. Äärekaitsja Emmanouil Saliakas oli täpne 16. minutil ning minut enne poolajavilet lõi palli teistkordselt külaliste väravavõrku poolkaitsja Marcel Hartel.

Mets alustas tavapäraselt algkoosseisus, ent vahetati välja 81. minutil, kui ta oli vastase pealelööki blokeerides haiget saanud.

St. Pauli on 25. vooru järel 51 punktiga esiliiga kindel liider, edestades teisel kohal olevat Kieli Holsteini viie punktiga. Kolmandal kohal paiknev HSV jääb St. Paulist maha kümne punktiga.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et St. Pauli naasmine võidusoonele oli väga oluline samm nende hooaja jätkamiseks. Samuti tuleb tunnustada Metsa pingutusi ja pühendumust, kuigi tema eilne põrumine võib olla pettumust valmistav. Eesti jalgpalli fännid jätkavad hoolega mängude jälgimist ja loodavad näha veel rohkem positiivseid tulemusi tulevikus.

Loe rohkem:  Rootsi jalgpallikoondislast proovitakse kunstliku hingamise alt välja tuua | Jalgpall