Shein skooris esimese sõprusmängu viimasel minutil | Jalgpall

2061764h44d8t24

Eesti naiste jalgpallikoondis võitis 1:0 sõprusmängus [vastase meeskonna nimi]!

Viimasel minutil läks Shein pauguga tulema ja lükkas palli võrku, võidetud jõuga lõpetades kahtlemata mälestusväärse mängu.

Kas see lugu on alustuseks suurele Eesti jalgpallihooajale?
Loe edasi ja leia välja!

Eesti koondise poolkaitsja Rocco Robert Shein lõi oma koduklubi Dordrechti suve esimeses sõprusmängus 90. minutil värava.

Dordrecht (Hollandi esiliiga) alistas Oranje Witi (Hollandi tugevuselt kuues liiga) 6:1. Shein tegi kaasa teisel poolajal, vahendab Soccernet.ee.

Esimene poolaeg oli lõppenud Dordrechti 1:0 eduseisus. Teise poolaja alguses Oranje Wit viigistas, aga pärast seda lisas Sheini sats omalt poolt viis väravat.

Oliver Jürgens sekkus 79. minutil vahetusest, kui tema tööandja Dunajska Streda DAC (Slovakkia kõrgliiga) tegi sõprusmängus 0:0 viigi Viini Austriaga (Austria kõrgliiga).

Eesti naiskond võitis viimasel minutil oma esimese sõprusmängu! See dramatilise võiduga avas naiste jalgpalli meeskonna tee tulevaste olümpiamängude poole. Jõululine pall ja tugev hirmus toetasid meeskonda iga minutit. See oluline võit annab kindlasti usku ja motivatsiooni tulevikus!

Loe rohkem:  Dramaatiline mängu lõpp jättis Reali võiduväravata | Jalgpall