Aston Villa mängib kaheksa seas Prantsusmaa klubiga | Jalgpall

2310579h8486t24

Eile õhtul oli põnev mäng jalgpalli kaheksandikfinaalis, kus Aston Villa kohtus Prantsusmaa tugeva klubiga. Kaks meeskonda andsid kõik endast parima ning pakkusid fännidele põneva ja emotsionaalse matši. Villa mängis julgelt ja kindlalt ning suutis vastastega võidelda kuni lõpuvileni. See oli tõeline jalgpalli show, mis pani publiku hinge põksuma ja silmad särama. Järgmine mäng toob kindlasti veelgi rohkem põnevust ja elevust – ole valmis tunnete rullumiseks ja suurepäraseks spordielamuseks!

Jalgpalli Euroopa Konverentsiliigas loositi Inglismaa klubi Aston Villa veerandfinaalis vastamisi Prantsusmaa klubiga Lille.

Aston Villa võitis Varssavi Legia, AZ-i ja Zrinjski Mostari ees E-alagrupi ja lülitas kaheksandikfinaalis konkurentsist Amsterdami Ajaxi pärast 0:0 lõppenud avamängu kodus saadud 4:0 võiduga.

Bratislava Slovani, Ljubljana Olimpija ja Fääri saarte klubi KI ees A-grupi võitnud Lille alistas veerandfinaalis Austria meeskonna Grazi Sturmi kahe mängu summas 4:1.

Kaheksa hulka on jõudnud ka Itaalia klubi Fiorentina, kes peab järgmisena mängima Plzeni Viktoriaga. Selle paari võitja läheb poolfinaalis kokku kas Club Brugge või Saloniki PAOK-iga.

Kreeka on ainus UEFA liige, kes pääses Konverentsiliigas kahe klubiga veerandfinaali, sest nii kaugele jõudis ka Pireuse Olympiakos, kes kohtub järgmisena Istanbuli Fenerbahcega. Võitja läheb kokku kas Aston Villa või Lille’iga.

Euroopa Konverentsiliiga on kavas kolmandat korda. Kahel eelmisel hooajal teenisid esikoha vastavalt AS Roma ja West Ham United.

Kokkuvõttes võib öelda, et Aston Villa osalemine kaheksa seas Prantsusmaa tippklubiga on suurepärane võimalus näidata oma oskusi ja võidelda rahvusvahelise tuntuse nimel. Jalgpall on alati olnud spordiala, mis ühendab inimesi üle kogu maailma ning sellised võistlused avardavad horisonte ja pakuvad põnevat väljakutset nii mängijatele kui fännidele. Aston Villal on kindlasti palju toetajaid, kes ootavad huviga nende esinemist ja loodavad näha nende võidukat ja muljetavaldavat esitust Prantsusmaa klubide vastu.

Loe rohkem:  Metsa ja St. Pauli karikateekond sai dramaatilise lõpu | Jalgpall