Shein kuulus kahe ja poole kuu pikkuse pausi järel Dordrechti koosseisu | Jalgpall

2061764h44d8t24

Tere tulemast Eestisse, kus jalgpall on suurepäraseks meelelahutuseks! Viimane uudis rõõmustab kindlasti kõiki jalgpallisõpru, sest pärast kahe ja poole kuu pikkust pausi on Shein naasnud Dordrechti koosseisu. See on suurepärane uudis nii mängijatele kui ka fännidele, kes ootavad põnevusega uusi mänge ja võite. Jalgpall on oluline osa Eesti spordikultuurist ning see uudis toob kindlasti palju elevust ja põnevust kogu riigis. Loodame, et saate osa sellest põnevast spordikuulutusest ja nauditest.

Eesti koondise poolkaitsja Rocco Robert Sheini koduklubi Dordrecht mängis Hollandi esiliigas võõrsil Amsterdami Ajaxi duubelmeeskonnaga 2:2 viiki.

Shein mängis viimati 16. novembril Eesti koondise eest EM-valiksarjas Austria vastu, kuid jäi sellele järgnenud EM-valikmängust Rootsiga vigastuse tõttu eemale, vahendab Soccernet.ee.

“Olen koondisest saati olnud vigane. Sain Austriaga peetud mängus vigastada: mul on MCL ehk põlve külgsideme venitus. Taastumine läheb hästi,” rääkis Shein mullu portaalile.

Esmaspäeval lõpetas Shein kahe ja poole kuu pikkuseks veninud mängupausi, olles selle aja jooksul eemale jäänud kaheksast liigamängust ja ühest kohtumisest karikasarjas. 20-aastane Shein sekkus Ajaxi duubli vastu 84. minutil vahetusest, kui kõik väravad olid löödud.

Dordrecht asub Hollandi esiliiga tabelis kuuendal kohal. Ajaxi duubel on 15. ehk tagantpoolt kuuendal kohal.

Kokkuvõttes võime öelda, et pärast kahe ja poole kuu pikkust pausi on Shein taas tagasi Dordrechti koosseisus. See on suurepärane uudis nii tema fännidele kui ka jalgpallisõpradele üldiselt. Sheini naasmine annab meeskonnale kindlasti suurema tugevuse ja võimalused edukaks tulemuseks. Loodame, et ta suudab end kiiresti kohaneda ja aidata meeskonnal saavutada häid tulemusi tulevastes mängudes. Samuti soovime talle vigastustevaba hooaega ja palju võite Dordrechtis.

Loe rohkem:  Mängukeelust vabanenud Tunjov ei suutnud Pescarat võidule aidata | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga